anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Dzielenie zdjęć.

Cylin-----
Początkujący

Dzielenie zdjęć.

Witam. Czy znacie może jakiś program którym można podzielić zdjęcie na mniejsze kawałki, tak żeby można było wydrukować lub wywołać. Dobrze byłoby gdyby program dzielił zdjęcia na standardowe części (10x15 , A4).

Z góry dziękuję i pozdrawiam

3 ODPOW. 3
profile.country.PL.title
kris..
Pasjonat

kiedyś też miałem taki problem.
Jak robiłem zdjęcia kompaktem wkurzały mnie białe paski przy wywoływaniu w labie.

a wystarczyło użyć JPEGCrops

____________________
FF. 14mm. 35mm. 50mm. 85mm. 135mm. 500mm. 70-210
thank god i'm a photographer
Cylin-----
Początkujący

Dzięki Kris.Chodziło mi coś innego. Chciałbym wywołać zdjęcie w dużym formacie ale to dosyć drogie. Myślałem więc o podzieleniu takiego zdjęcia na mniejsze kawałki i potem poskładaniu kilku w całość już w ramkę. Ale jeszcze raz dzięki

profile.country.PL.title
ufosan-----
Poszukiwacz

Cylin napisał(a):

Czy znacie może jakiś program którym można podzielić zdjęcie na mniejsze kawałki, tak żeby można było wydrukować lub wywołać. Dobrze byłoby gdyby program dzielił zdjęcia na standardowe części (10x15 , A4).



Nie wiem Cylin, czy o to Ci chodzi, jest taki jeden programik, kiedyś się nim troszkę bawiłem.
Nazywa się "Rasterbator Standalone". Za jego pomocą możesz wydrukować sobie zdjęcie dowolnego formatu, złożone np. z kartek formatu A4 i walnąć z tego fototapetę na ścianę. Kumpel, który mi polecił ten programik, pokazywał mi zdjęcie swojego dziecka, przyklejone na ścianę w formacie 3m x 2m, oczywiście posklejane z kartek A4.
Mam nadzieję, że się przyda.
Pozdrawiam. ;)