anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

LCD

profile.country.pl_PL.title
sedziak1983
Początkujący

LCD

witam niedawno kupiłem sony a 200 i mam małe pytanko czy można robić zdjęcia patrząc przez wyświetlacz?? z góry bardzo dziękuje za odp

15 ODPOW. 15
profile.country.pl_PL.title
doslav.
Poszukiwacz

ripride napisał(a):

do wizjera łatwo jest przywyknąć (...)

pzdr.



Nieco trudniej w drugą stronę :D Teraz mam problem ze swoim kompaktem bo patrząc w LCD (szczególnie w słońcu) jakoś się dziwnie czuję... No i przy wizjerze nie rozprasza się uwaga. Wyjątek - zdjęcia makro ;) Tam nieraz przydałby się jednak drugi sposób...

Creatoor
Początkujący

Zgadzam się z przedmówcą. 90% używam wizjera. Niestety czasem robiąc kompaktem (Sony H) używam LCD. Dostaję wtedy zeza :shock: i łapię się na tym, że i tak patrzę jednym okiem :slight_smile: . Ale LCD bardzo przydatny w 300-ce. Zwłaszcza jak robię ze statywu.

ripride
Początkujący

Creatoor napisał(a):

Dostaję wtedy zeza :shock: i łapię się na tym, że i tak patrzę jednym okiem :slight_smile:



no nawyk z przykładaniem oka do wizjera jest dość silny. któregoś dnia po dłuższym foceniu przez wizjer sięgnąłem do kompakta, który wizjera nie ma - odruchowo przyłożyłem oko, ale dość szybko zorientowałem się, że nie ma do czego :smileyhappy:

profile.country.pl_PL.title
doslav.
Poszukiwacz

W moim kompakcie niby jest do czego oko przyłożyć ale jak mam patrzeć przez tą dziurkę....
To już lepiej zamknąć oczy :nauseated_face:

profile.country.PL.title
SZFENDAK
Poszukiwacz

po wielu latach patrzenia w wizjer gdy czasem na ulicy ktoś mnie poprosi o zrobienie zdjęcia jego kompaktem a przyzwyczajenia przytykam oko do wyświetlacza :slight_smile:

profile.country.PL.title
Lajam.
Expert

Usunąłem zbędną dyskusje, która zeszła z tematu LCD na coś zupełnie innego.
Proszę trzymać się wątku.

Pozdrawiam,