anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

live view, makro i dwusetka

papecia
Początkujący

live view, makro i dwusetka

witam :)

czytalam opinie róznych użytkowników A 300 ze live view i uchylny ekran jest niemal niezbedny przy robieniu zdjęć makro. no a bez tego sie nie da? :rolling_eyes: to jak Wy wszyscy to robicie?? czy to naprawde taki super bajer, który jest warty niemal 500 zł roznicy?

23 ODPOW. 23
papecia
Początkujący

ehhh miałam raczej nadzieje na odp uzytkownikow a 200 jak sobie radza bez LV a tu widze same peany pod adresem podgladu :slight_smile: dzieki serdeczne wszystkim

profile.country.PL.title
kris..
Pasjonat

powiem tak: jako exwłaściciel a200 i obecny właściciel a300 - LV się przydaje ;)
wiosna idzie, kwiatuszki można znacznie wygodniej fotografować :nauseated_face:

____________________
FF. 14mm. 35mm. 50mm. 85mm. 135mm. 500mm. 70-210
thank god i'm a photographer
profile.country.pl_PL.title
Starosta.
Początkujący

papecia napisał(a):

ehhh miałam raczej nadzieje na odp uzytkownikow a 200 jak sobie radza bez LV a tu widze same peany pod adresem podgladu :slight_smile: dzieki serdeczne wszystkim


No to ja się wypowiem :smileymrgreen:
Używam A200 i nie odczuwam braku LV ;) Choć chciałem trzysetke, ale wypadło na dwusetkę :)
Może dlatego, że dopiero zaczynam z lustrem :smileyhappy:
Jakoś nie potrzebowałem LV dotychczas :P Choć może kiedyś :smileyquestion:

Pozdrawia Starosta :grin:
profile.country.PL.title
Tadeusz.O
Doradca

papecia napisał(a):

ehhh miałam raczej nadzieje na odp uzytkownikow a 200 jak sobie radza bez LV a tu widze same peany pod adresem podgladu :slight_smile: dzieki serdeczne wszystkim


Cóż, LV to jedna z tych rzeczy, których zupełnie nie potrzebujemy. Dopóki nie zaczniemy jej używać (tak było z telewizorami, kalkulatorami, komputerami...). Przez ponad 40 lat fotografowania nigdy nie odczuwałem potrzeby posiania LV. Nawet pierwszy kompakt uzywałem korzystająć z celownika a nie podglądu.
Ale... mając A300, przyznaję, że było już parę sytuacji, że LV okazało się wygodne - choć nie niezbędne.

------------------------------
fotoamator
profile.country.en_GB.title
gnembon
Początkujący

kris napisał(a):

powiem tak: jako exwłaściciel a200 i obecny właściciel a300 - LV się przydaje ;)
wiosna idzie, kwiatuszki można znacznie wygodniej fotografować :nauseated_face:


czysetka to pewnie niedawno się pojawiła. Czy zrobiłeś ją z połączenia (zesumowania) A100 i A200 ;-) ?

profile.country.PL.title
kris..
Pasjonat

gnembon napisał(a):

czysetka to pewnie niedawno się pojawiła. Czy zrobiłeś ją z połączenia (zesumowania) A100 i A200 ;-)?


trzysetka jest świeżynką ;)

ale jest tak jak Tadziu napisał: dopóki się czegoś nie ma, to się tego nie potrzebuje :smileymrgreen:

____________________
FF. 14mm. 35mm. 50mm. 85mm. 135mm. 500mm. 70-210
thank god i'm a photographer
ArturGniezno
Początkujący

czy live view ja potrzebne pewnie jest ale ja mam A 200 i bąbie makro z poziomu makro poźniej kadruje jak chce i jest gicior ja nie żałuje ze nie mam LV bo za te 500 i jeszcze troche mam HVL42 albo jakis obiektyw

profile.country.PL.title
kris..
Pasjonat

czy live view ja potrzebne pewnie jest ale ja mam A 200 i bąbie makro z poziomu makro poźniej kadruje jak chce i jest gicior ja nie żałuje ze nie mam LV bo za te 500 i jeszcze troche mam HVL42 albo jakis obiektyw


też tak zrobiłem - rok temu ;)

a teraz już wiem, że zmiana wyszła mi na lepsze.
Zwłaszcza, że na co dzień fotografuję A700, a A300 mi towarzyszy i pomaga w trudnych warunkach.

A300 zabieram też zawsze wtedy kiedy nie mogę ze względu na wagę i rozmiar zabrać a700(+grip)
:D

____________________
FF. 14mm. 35mm. 50mm. 85mm. 135mm. 500mm. 70-210
thank god i'm a photographer
profile.country.en_GB.title
gnembon
Początkujący

trza se było grypa zostawić ;-)

profile.country.PL.title
Lajam.
Expert

gnembon napisał(a):

trza se było grypa zostawić ;-)


Sugerujesz, że Kris nie przemyślał sprawy? ;)

On ma wszystko pięknie logistycznie rozpracowane, szczwana bestyja :smileytwisted: