anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Model A55 według Fotopolis - ZNAKOMITY

profile.country.PL.title
SZFENDAK
Poszukiwacz

Model A55 według Fotopolis - ZNAKOMITY

Następne miłe wydarzenie.
Po wielu testach aparatu A55 przeprowadzonych przez portal Fotopolis redakcja przyznała miano:naklejka5znakomity.jpg
Tu test http://www.fotopolis.pl/index.php?n=11810" target="_blank

12 ODPOW. 12
profile.country.pl_PL.title
piotr826
Początkujący

SZFENDAK napisał(a):


Tu test http://www.fotopolis.pl/index.php?n=11810" target="_blank



Było już tutaj: http://www.forum.sony.pl/viewtopic.php?f=182&t=6552&st=0&sk=t&sd=a&start=120 co nie zmienia faktu, że jest to fajny aparacik (nawet z "duchami" których nikt nie widział :smileyhappy: ).

profile.country.PL.title
SZFENDAK
Poszukiwacz

piotr826 napisał(a):

Było już tutaj


ale jeszcze nie miał znaczka "ZNAKOMITY" tą nominacje dostał wczoraj

profile.country.pl_PL.title
piotr826
Początkujący

SZFENDAK napisał(a):

ale jeszcze nie miał znaczka "ZNAKOMITY" tą nominacje dostał wczoraj



Co prawda to prawda :c4 :c22

profile.country.en_PL.title
zlybanan
Początkujący

tak aparat zbiera dużo dobrych recenzji i wyróżnień - może warto pomyśleć o jakimś zbiorczym wątku na takie linki? :c55

natomiast co do testu na fotopolis to dziwny jest ten rozrzut bo A33 dostał notę jedynie dobry, dziwne :c12

profile.country.pl_PL.title
piotr826
Początkujący

zlybanan napisał(a):

tak aparat zbiera dużo dobrych recenzji i wyróżnień - może warto pomyśleć o jakimś zbiorczym wątku na takie linki? :c55

natomiast co do testu na fotopolis to dziwny jest ten rozrzut bo A33 dostał notę jedynie dobry, dziwne :c12



Dla mnie jest to kolejny dowód na to, że testy na łamach czasopism/stronach internetowych są subiektywną opinią testującego.

arekF-----
Początkujący

mnie też dziwi, że model 55 dostał ocenę 'znakomity' a model 33 'dobry' chociaż sami piszą, że te modele niewiele się różnią, głównie GPS'em, uśredniając oba modele są 'bardzo dobre' :c22

profile.country.en_PL.title
tompacan
Nowicjusz

piotr826 napisał(a):


Dla mnie jest to kolejny dowód na to, że testy na łamach czasopism/stronach internetowych są subiektywną opinią testującego.




Czyżbyś był w stanie przeprowadzić "obiektywny" test bez udziału swoich preferencji, nawyków, przyzwyczajeń? :shock: :shock:

profile.country.PL.title
Tadeusz.O
Doradca

arekF napisał(a):

mnie też dziwi, że model 55 dostał ocenę 'znakomity' a model 33 'dobry' chociaż sami piszą, że te modele niewiele się różnią, głównie GPS'em, uśredniając oba modele są 'bardzo dobre' :c22


Różnią się głównie matrycą. :c56 55 za zupełnie nową matrycę i nowy procesor.
W :c56 33 jest matryca znana z :c56 550...
GPS to przydatny, ale gadżet tylko; tak samo jak 10kl/s v 7kl/s.

------------------------------
fotoamator
Par_Dez
Początkujący

Nie mogę się dopatrzeć w specyfikacji jakie są różnice w matrycach i procesorze pomiędzy A33 i A55 , może mnie ktoś oświeci ?