anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Model A55 według Fotopolis - ZNAKOMITY

profile.country.PL.title
SZFENDAK
Poszukiwacz

Model A55 według Fotopolis - ZNAKOMITY

Następne miłe wydarzenie.
Po wielu testach aparatu A55 przeprowadzonych przez portal Fotopolis redakcja przyznała miano:naklejka5znakomity.jpg
Tu test http://www.fotopolis.pl/index.php?n=11810" target="_blank

12 ODPOW. 12
arekF-----
Początkujący

oczywiście różnią się matrycą tylko że w tym teście stwierdzili, że różnicy w jakości zdjęć między 33 a 55 nie widać... co na to profesjonaliści? :-)

profile.country.en_GB.title
Deviant.
Użytkownik

Ja tam jestem leszczem barowym, ale skoro 'mała' matryca przy 14.2 i 16.2 mega pixów 'wypluwa' z siebie tak samo szczegółowy obraz to tylko się należą brawa dla inżynierów za to, że nie ma na co narzekać a my jako użytkownicy możemy korzystać z dobrodziejstw, jakie dają nam większe ilości mega pixów do wykorzystania...

Ale ja tam jestem leszczem barowym - czytam tylko wikipedię :slight_smile:

profile.country.PL.title
Tadeusz.O
Doradca

arekF napisał(a):

oczywiście różnią się matrycą tylko że w tym teście stwierdzili, że różnicy w jakości zdjęć między 33 a 55 nie widać... co na to profesjonaliści? :-)


Profesjonaliści? Pewnie zamiast pitolić na forum, maja ciekawsze zajęcia. Np. robią zdjęcia.
Nie chce mi się szukać po testach, ale jakiego obiektywu użyto? Jakich różnic się spodziewano? W dynamice, w oddaniu barw, w szumach, w szybkości (to już na spółkę z procesorem)?
Ocena jest subiektywna. Jeśli nie widać różnicy, to po co przepłacać? Ktoś inny tę różnicę dostrzeże i zapłaci więcej. Życie :c63

------------------------------
fotoamator