anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Niezamykająca się lampa

profile.country.pl_PL.title
Marysia_95
Początkujący

Niezamykająca się lampa

Witam.
Jak każdego razu, gdy chciałam użyć lampy, wdusiłam guzik, lampa wyskoczyła. Jest tylko mały problem - nie chce się schować. Czy miał ktoś może podobny problem? Da się z tym zrobić coś samemu, bo aparat potrzebny, a w serwisie przynajmniej trzy tygodnie poleży... z góry dziękuję!

4 ODPOW. 4
profile.country.pl_PL.title
kuraq.
Poszukiwacz

Czołem.
Jak to nie chce się zamknąć? Popychasz palcem i nic się nie dzieje?
Aparat na Żytniej trzech tygodni raczej nie poleży. Poelac bezpośredni kontakt z serwisem i wysyłkę prosto do nich, bez żadnych pośredników, ponieważ może to znacząco wydłużyć naprawę;]
Kontakt:
Foto i Video CSI
ul. Żytnia 15
01-014 Warszawa tel. 22 379 20 90
fax 22 379 20 91
e-mail: info@e-csi.pl" target="_blank

profile.country.pl_PL.title
doslav.
Poszukiwacz

Witam.
aparat potrzebny, a w serwisie przynajmniej trzy tygodnie poleży...


Jeżeli poleży trzy dni to już będzie długo! Proponuję się skontaktować z serwisem (jak to kuraq wyżej napisał :smileythumbsup: ) Serwis słynie raczej z ekspresowych napraw...
Jeżeli zatrzask lampy nie jest w żaden sposób zablokowany/zabrudzony (w sposób widoczny z zewnątrz) to zdecydowanie odradzam grzebanie wewnątrz aparatu...

kuraq napisał(a):


Aparat na Żutneij raczej 3 tygodni nie poleży. Jesli nie będzie innego rozwiażania to polecam kontakt z serwisem E-CSI i beypođredni wzszk do niech.


Darku - ja Ciebie bardzo proszę - zlituj się!! :smileyhappy:
Pozdrawiam! :smileythumbsup: :D

profile.country.pl_PL.title
kuraq.
Poszukiwacz

doslav napisał(a):


Darku - ja Ciebie bardzo proszę - zlituj się!! :slight_smile:


Się mi polskie znaki wyłączyły były, ale już jest okej;]

profile.country.pl_PL.title
Marysia_95
Początkujący

Już wszystko dobrze.
Jak wcześniej patrzyłam, nie zauważyłam, że zatrzask jest za bardzo odchylony i nie łapie tak jak powinien.