anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Nowa Alfa A850 - to już nie plotki

profile.country.pl_PL.title
alcazarc
Początkujący

Nowa Alfa A850 - to już nie plotki

czyżby ktoś wysłuchał moje prośby? wszystko super tylko czemu nie FF :(

-15.2Mpx APS-C CMOS Exmor "R" sensor
-ISO 100-12.800 -ISO 100-12.800
-6.5 frame per second -6.5 Frame per second
-New high speed flash sync -New high speed flash sync
-9 double cross f/2.8 AF sensor (23 total AF sensor) -9 Double cross f/2.8 AF sensor (23 total AF sensor)
-New metering and AF sensor with tracking and previous focus -New metering and AF sensor with tracking and previous focus
-Dual AF Ultr-Speed motor
-Wi-Fi built-in

172 ODPOW. 172
profile.country.PL.title
Tomek69N
Poszukiwacz

Tyś to spłodził Lajamie? To już nie wiem co myśleć o teoriach spiskowych ;) Tak czy owak nie ma się co podniecać rzeczami, których nie ma w sprzedaży i nawet jeśli będą niewielu z nas je kupi...

profile.country.en_GB.title
Michal.
Poszukiwacz

Lajam uważaj bo zaraz takie "przecieki" rozprzestrzenią się i w świat pójdzie plota o najnowszym modelu A770 KKM :slight_smile:

profile.country.PL.title
Lajam.
Expert

Lajam uważaj bo zaraz takie "przecieki" rozprzestrzenią się i w świat pójdzie plota o najnowszym modelu A770 KKM :slight_smile:


Ale na KKM co chwila się pojawiają takie "kwiatki" nic nie poradzę, że się tak ekscytują :smileyrolleyes:

Kolejny :smileyhappy:
http://img4.imageshack.us/img4/1489/fejk.jpg

profile.country.pl_PL.title
acinloop
Nowicjusz

A729 KKM EDITION... :slight_smile: Ludzie to mają pomysły...

profile.country.pl_PL.title
alcazarc
Początkujący

no moim zdaniem ludziki które robią tą krecią robotę są fenomenalni , spreparowali instrukcje do wymyślonego przez siebie modelu lustrzanki , wrzucili na strone producenta - no moim zdaniem fenomenalny majstersztyk.

Lajam - ściągnołeś tą instrukcje czy Ci pocztą wysłać?

jak ściągne następne to też moge ci podrzucić...

profile.country.GB.title
Krzysztof-----
Nowicjusz

Creatoor napisał(a):

To nie wpadki, to przemyślana strategia reklamowa. Wiem coś o tym. To tak jak w świecie artystów. Paraduje taka aktorka w mini szlafroczku niby przez przypadek zapominając zasłonić okno a potem ma żal, że jej zdjęcie jest we wszystkich najlepszych brukowcach zamiat znienawidzonej rywalki.



Firmy foto nie stosują takich zabiegów. To firmy japońskie. Nie mają takiego poczucia humoru.
Każda taka wpadka, to duże kłopoty dla osoby, która do tego dopuściła...

TheMichal
Początkujący

oficjalne upomnienie i przeniesienie do działu marketingu ;)

profile.country.PL.title
mat_czok
Expert

TheMichal napisał(a):

oficjalne upomnienie i przeniesienie do działu marketingu ;)



myslisz sie michal, są tacy co mieli duże klopoty...

profile.country.en_GB.title
Michal.
Poszukiwacz

Panowie my możemy ciągnąc jeszcze te dyskusje długie lata a prawdy, tego jaką strategię marketingową wybrała firma SONY i tak się nie dowiemy http://klubkm.pl/forum/images/smilies/nie_wiem.gif

TheMichal
Początkujący

no właśnie mnie to troszkę dziwi, bo administrator takiej strony powinien być osobą kompetentną, z wykształceniem w tym kierunku - a co za tym idzie inteligentną. Z ulicy zarządcy strony WWW Sony raczej nie biorą. Więc trudno jest mi wyobrazić sobie, że taka osoba po prostu wrzuca do supportu nieopublikowany, tajny model lustrzanki firmy, w której pracuje. Tym bardziej, że nie jest to pierwszy przypadek tego typu jeśli mówimy o lustrzankach Sony...

Panowie my możemy ciągnąc jeszcze te dyskusje długie lata a prawdy, tego jaką strategię marketingową wybrała firma SONY i tak się nie dowiemy http://klubkm.pl/forum/images/smilies/nie_wiem.gif



w sumie dla takich dyskusji istnieje ten dział na forum ;)