anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Nowa Alfa A850 - to już nie plotki

profile.country.pl_PL.title
alcazarc
Początkujący

Nowa Alfa A850 - to już nie plotki

czyżby ktoś wysłuchał moje prośby? wszystko super tylko czemu nie FF :(

-15.2Mpx APS-C CMOS Exmor "R" sensor
-ISO 100-12.800 -ISO 100-12.800
-6.5 frame per second -6.5 Frame per second
-New high speed flash sync -New high speed flash sync
-9 double cross f/2.8 AF sensor (23 total AF sensor) -9 Double cross f/2.8 AF sensor (23 total AF sensor)
-New metering and AF sensor with tracking and previous focus -New metering and AF sensor with tracking and previous focus
-Dual AF Ultr-Speed motor
-Wi-Fi built-in

172 ODPOW. 172
profile.country.en_GB.title
Michal.
Poszukiwacz

ripride napisał(a):


poki co jedyne co sie lamie to argumenty przeciwnikow filmowania w lustrach - nie, bo nie.


i w drugą stronę - tak, bo tak
a nie bo:
a.) zbędny wydatek (jak dla mnie)
b.) na pewno gorsza jakość niż z kamery (nie wiem jak wypadają w porównaniu z filmami z kompaktów)
c.) niedopracowana jeszcze technologia - duża zawodność sprzętu, co było już tu poruszane
ale zgodzę się z tym że prędzej czy później i Sony będzie musiało wprowadzić ten "bajer" aby nie zostawiać tego segmentu rynku konkurencji

ripride
Początkujący


kwestia dyskusyjna. taka sama rozdzielczosc i czesto ilosc klatek wiec jakość samego obrazu teoretycznie powinna być porównywalna. co innego AF, dososowywanie ekspozycji i jakość dzwięku.




sprzęt sie może popsuc z róznych powodów (powiedzy, ze tylu z ilu elementów mechanicznych i elektronicznych się składa) więc zakładanie, że to własnie implementacja nagrywania filmów wpłynełą w wypadku N D5000 na zawodnośc sprzetu jest bardzo na wyrost. pozostałe kręcące lustra jakoś sobie radzą.




może tak. ja już odpuszczam.

profile.country.PL.title
SZFENDAK
Poszukiwacz

wątek zamykam
więcej o nowym modelu tu
viewtopic.php?f=84&t=3396