anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Pilot RMT-DSLR1

profile.country.pl_PL.title
piechcio1989
Początkujący

Pilot RMT-DSLR1

Witam znalazłem na allegro pilot RMT-DSLR1 za ponad 100 zł. I mam takie następne pytanie czy będzie on pasował do mojej A450 ?? W aukcji było napisane że do wyższych modeli takich jak A700 i A900.

17 ODPOW. 17
profile.country.pl_PL.title
majorglory
Poszukiwacz

:c20
Strona 107 instrukcji do 450tki:
Istnieje możliwość fotografowania z wykorzystaniem przycisków SHUTTER i 2SEC (wyzwolenie migawki z dwusekundowym opóźnieniem) na pilocie bezprzewodowym pilocie RMT-DSLR1 (oddzielnie w sprzedaży). Należy również zapoznać się z instrukcją
obsługi pilota bezprzewodowego.

profile.country.en_GB.title
sadam_
Użytkownik

Tak, będzie działał.

edit
na forum są szybsi :D
A przeczytanie instrukcji to dobry pomysł :thumbsup:

profile.country.pl_PL.title
acinloop
Nowicjusz

piechcio1989 napisał(a):

Witam znalazłem na allegro pilot RMT-DSLR1 za ponad 100 zł. I mam takie następne pytanie czy będzie on pasował do mojej A450 ?? W aukcji było napisane że do wyższych modeli takich jak A700 i A900.


http://klubkm.pl/forum/images/smilies/omatko.gif
Od czego jest szukajka na forum :smileyquestion:
Temat poruszany np: TUTAJ
Jest i info na sony.pl

ando-----
Początkujący

pilot dziala ,nie ma zdnych problemow,ale,,,dopiero jak podlaczysz aparat do tv klablem hdmi ,zaczna ci dzialac wszystkie funkcje z menu aparatu,przy robieniu zdjec tylko funkja migawki i opoznienia 2 sek ,dwa przyciski na pilocie w ramce,,,tez kupilem taki pilocik,,super sprawa,,!! :thumbsup: :thumbsup:

pawelsteliga
Początkujący

polecam ci to kolego:
http://allegro.pl/pilot-rm-e10-a330-a50 ... 85584.html
sam używam go od ponad roku z a500 jest rewelacja!

profile.country.GB.title
DariuszG.
Użytkownik

witam zeby nie robic balaganu i nie zasypywac forum podobnymi watkami pozwole sie podlaczyc rozgladam sie za pilotem do mojej alphy ktory byscie polecili RMT-DSLR1,RM-S1AM czy moze jakis wezyk spustowy?

profile.country.PL.title
kris..
Pasjonat

Do czego będziesz używać i czego oczekujesz po pilocie?
Ja mam RMT-DSLR1 i nie chciałbym się bawić i ograniczać do kabelka!
Wcześniej miałem zamiennik (JJC) za jakieś 15zł, z dwoma przyciskami (czyli tyle ile mi potrzeba): 2sec i shutter i działał bez problemów.

____________________
FF. 14mm. 35mm. 50mm. 85mm. 135mm. 500mm. 70-210
thank god i'm a photographer
profile.country.GB.title
DariuszG.
Użytkownik

wow reakcja jak u flasha:) jak narazie na poczatek chodzi o robienie zdjec sztatywu zeby nie poruszyc aparatem z tego co doczytalem na forum to wiekszosc funkcji RMT-DSLR1 zaczyna dzialac przy podlaczeniu aparatu do TV zastanawiam sie tez nad radiowym wezykiem spustowym

profile.country.PL.title
kris..
Pasjonat

A zamierzasz odpalać z kilkudziesięciu metrów? Bo jeśli nie zamierzasz, a na dodatek nie masz w planach timelapsów, to szkoda kasy. Na początek dobry (czyt.zwykłe wyzwalanie) jest JJC, a jeśli masz apetyt na więcej, to jest wybór :D Zwłaszcza, jak się ma złącze wężyka spustowego :thumbsup:

____________________
FF. 14mm. 35mm. 50mm. 85mm. 135mm. 500mm. 70-210
thank god i'm a photographer