anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

POMOCY! Uszkodzony ekran..

littlecaroline
Początkujący

POMOCY! Uszkodzony ekran..

Witam. Z góry informuję że nie znam się totalnie na aparatach także proszę mi nie wyjeżdzać z dziwnymi pytaniami. Mój problem polega na tym że w ostatnim czasie aparat(a380) został uszkodzony..Mianowicie nosząc go nieumyślnie w torbie bez pokrowca, uszkodziłam wyświetlacz. Nie mam pojęcia jak do tego doszło ale cały ekran wyugląda jakby byl rozlany, i nic kompletnie nie widać, poza plamami.. Zdjęcia można robić i ogólnie jest sporawny, tylko niestety ten podgląd.. Moje pytanie brzmi następująco: W jakiej cenie mogę go sprzedać, ile jest wart?

Dziękuje, czekam na odpowiedzi. Karolina x

3 ODPOW. 3
profile.country.PL.title
kris..
Pasjonat

littlecaroline napisał(a):

Witam. Z góry informuję że nie znam się totalnie na aparatach także proszę mi nie wyjeżdzać z dziwnymi pytaniami. Mój problem polega na tym że w ostatnim czasie aparat(a380) został uszkodzony..Mianowicie nosząc go nieumyślnie w torbie bez pokrowca, uszkodziłam wyświetlacz. Nie mam pojęcia jak do tego doszło ale cały ekran wyugląda jakby byl rozlany, i nic kompletnie nie widać, poza plamami.. Zdjęcia można robić i ogólnie jest sporawny, tylko niestety ten podgląd.. Moje pytanie brzmi następująco: W jakiej cenie mogę go sprzedać, ile jest wart?

Dziękuje, czekam na odpowiedzi. Karolina x


Dlaczego sprzedać aparat? Przecież jest sprawny! Moim zdaniem lepiej, taniej i szybciej będzie po prostu wymienić ekran! Oczywiście to Twój sprzęt i Twoja kasa, ale nie wyobrażam sobie zmieniać samochodu tylko dlatego, że przedziurawiłem oponę albo wybiłem szybę z jakichś tam powodów.

Autoryzowany serwis lustrzanek SONY to:
C.S.I. Foto i Video
Ul. Żytnia 15
01-015 Warszawa
www.e-csi.pl
e-mail: info@e-csi.pl
tel. 022 3792090


Forum raczej nie pomoże w wyliczeniu wartości sprzętu. Niech rynek sam zweryfikuje - wstaw na jakiś portal aukcyjny. Niemniej jednak nadal będę uważać, że sprzedaż z tak błahego powodów mija się z sensem.

Powodzenia życzę

____________________
FF. 14mm. 35mm. 50mm. 85mm. 135mm. 500mm. 70-210
thank god i'm a photographer
littlecaroline
Początkujący

używam go już od około roku, w sumie kupiłam tylko dlatego że zajarałam się faktem iż to lustrzanka.. na dzień dzisiejszy chcę go sprzedać i kupić jakiś mniejszy..ale pech chciał że akurat w ten dzień musiał się zepsuć..;[
byłam bardzo zadowolona jak chciałam coś pokombinować z efektami itp..ale jednak wole coś poręczniejszego.. to jedyny powód dla którego go nie potrzebuję:)

Karolina.

profile.country.PL.title
Tadeusz.O
Doradca

Witaj Karolino.
Na tym forum nie prowadzimy sprzedaży, nawet w tak zawoalowanej formie. Wejdź na allegro - zorientujesz się, jakie są ceny. Możesz tez wystawić tam aparat do sprzedaży, jako uszkodzony, ale w takim razie nie spodziewałbym się dużych pieniędzy - chyba bardziej opłacalna byłaby naprawa i sprzedaż, ale o koszt naprawy możesz pytać wyłącznie w serwisie - kris podał namiary.
(Jako uszkodzony - aukcja od złotówki i może stanąć zarówno na 20zł, jaki i np. na 150, a może ktoś byłby skłonny dać 250 - przy osobistym odbiorze... :c63

------------------------------
fotoamator