anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Pytania przed zakupem

profile.country.en_GB.title
wxxp1984
Początkujący

Pytania przed zakupem

Witam
Chcę kupić pierwszą lustrzankę, przede wszystkim zależy mi na ładnej jakości zdjęć (do tej pory miałem do czynienia tylko z kompaktami) i na niezawodności sprzętu. Jestem amatorem i tak naprawdę zaczynam swoją przygodę z fotografią w związku z tym ciężko mi wybrać aparat odpowiedni dla siebie.
Zastanawiam się nad następującymi modelami: :c56 290 (~1200zł), :c56 390 (~1600zł) i :c56 450 (~1700zł) - ceny podane z kartą pamięci 8GB, osobiście chciałbym przeznaczyć na aparat tak do 1500zł ale jak warto to dołożę te 200zł.
Przed napisaniem tego postu poczytałem trochę na innych forach gdzie są bardzo rozbieżne opinie na temat aparatów firmy Sony, stąd następne pytania:
1. Czy to prawda że ww. aparatów nie można używać podczas brzydkiej pogodny, w mgle, w wilgotnym lesie - przeczytałem wiele opinii, że ze względu na bardzo nieszczelny korpus są z nimi problemy - lustro paruje (proszę o wypowiedz użytkowników - z założenia będę aparatu używał wszędzie: w domu i na stoku narciarskim);
2. interesuje mnie też macro fotografia czy w związku z tym na standardowym obiektywie będę mógł zrobić w miarę dobre zdjęcia czy będę musiał od razu kupić jakiś profesjonalny do macro?
Proszę o odpowiedzi na moje pytania, oraz o podpowiedz w wyborze pierwszego sprzętu.
Z góry dziękuję,
Wojtek

11 ODPOW. 11
profile.country.en_GB.title
wxxp1984
Początkujący

Tadeusz napisał(a):

wxxp napisał(a):

jedno z moich pierwszych zdjęć

Jak na początek, całkiem udane :thumbsup:
Kolejne zdjęcia już w Twojej galerii wkrótce zobaczymy?


Dziękuję, jestem tutaj nowy i nie bardzo wiem jak się zakłada galerie ale jak zrobię jakieś ciekawe zdjęcie to bardzo chętnie się nim podzielę :)
Pozdrawiam!

profile.country.PL.title
kris..
Pasjonat

wxxp napisał(a):


Dziękuję, jestem tutaj nowy i nie bardzo wiem jak się zakłada galerie


LINK :c20

____________________
FF. 14mm. 35mm. 50mm. 85mm. 135mm. 500mm. 70-210
thank god i'm a photographer