anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

serwis sony

profile.country.pl_PL.title
wasil110
Poszukiwacz

serwis sony

prosze o skas watku

15 ODPOW. 15
profile.country.pl_PL.title
CSIFOTOIVIDEO
Użytkownik

kris napisał(a):

widzisz - czyszczenie może i kuleje - ale sprawy techniczne (wymiana SSS, LCD, korekcja BF/FF) - działają expresowo i prawidłowo ;)



Kris czyszczenie matrycy to jest temat rzeka. Niestety nie żyjemy w świecie o sterylnych warunkach i pyłki są wszędzie. Każda matryca po czyszczeniu przepuszczana jest przez program diagnostyczny i jeśli nie przejdzie pomyślnie testów technik czyści dalej aż do skutku.
Przy okazji czyszczenia matrycy przedmuchiwana jest komora lustra.
Na usługę czyszczenia nie dajemy gwarancji gdyż paproch może się pojawić już w chwili gdy klient odbiera aparat i zakłada sobie obiektyw żeby sprawdzić sprzęt.
Jeśli ktoś ma zabrudzony obiektyw to on sam pakuje do aparatu kupę paprochów.

Tego typu pretensje to tak jakby ktoś pojechał samochodem na myjnię i po kilku dniach przyszedł z reklamacją, że auto jest znowu brudne.

Należy sobie uświadomić, że jest to zanieczyszczenie związane z normalną eksploatacją sprzętu i nic na to nie poradzimy. No chyba że zamkniemy aparat w sterylnych warunkach i będziemy tylko na niego patrzeć przez szybkę i podziwiać jaki on ładny :smileyhappy: a nie o to nam wszystkim chodzi. Sprzęt ma robić a nie leżeć.

profile.country.pl_PL.title
CSIFOTOIVIDEO
Użytkownik

też nie wiem czemu nie CSI

profile.country.pl_PL.title
Starosta.
Początkujący

Sprzęt ma robić a nie leżeć.


zdecydowanie tak :smileymrgreen:

Pozdrawia Starosta :grin:
profile.country.PL.title
kris..
Pasjonat


Tego typu pretensje to tak jakby ktoś pojechał samochodem na myjnię i po kilku dniach przyszedł z reklamacją, że auto jest znowu brudne.


tak samo i ja tą sprawę widzę ;)

i dlatego dziwi mnie wysyłanie do serwisu aparatu z tytułu czyszczenia matrycy :smileyrolleyes:
przecież nikt nie wysyła do naprawy (serwisu firmowego) samochodu bo ma brudną szybę ;)

Sprzęt ma robić a nie leżeć.


mam takie samo zdanie.
dlatego nie narzekam na brak zdjęć :smileymrgreen:

____________________
FF. 14mm. 35mm. 50mm. 85mm. 135mm. 500mm. 70-210
thank god i'm a photographer
profile.country.pl_PL.title
CSIFOTOIVIDEO
Użytkownik

kris napisał(a):


mam takie samo zdanie.
dlatego nie narzekam na brak zdjęć :nauseated_face:



I o to chodzi :smileymrgreen:

OsiRis-----
Początkujący

Drogi CSI dziś jedzie do was mój obiektyw 75-300 który w środku ma jakiś gratis z kraju kwitnącej wiśni :nauseated_face:

dobrze że świńska grypa już ucichła kto wie co tam za ... jest ;)

pozdrawiam