anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

SONY A1 - wadliwy egzemplarz

profile.country.PL.title
szeryfx
Poszukiwacz

SONY A1 - wadliwy egzemplarz

Witam - niestety ale muszę podzielić sie z Wami moją przykrą historią. Kupiłem flagowy model tj Sony A1 , i już od pierwszego dnia same problemy. Obecnie aparat zostawiłem w sklepie gdzie go kupiłem i ma być wyslany do naprawy. Jestem załamany bo bylem pewien że sprzet za 35.000zł bedzie nie zawodny, jednak już w po kilku godzinach użytkowania aparat się nie włączał, potem znowu zaczął działać po czym po kilku dniach znów to samo,czyli nie chce się włączyć i jedynie miga sam ekran, oraz w wnętrza korpusu dochodzi dziwny dzwięk. Najdziwniejsze jest to że po wyłaczeniu aparatu , ekran dalej miga i wziaż słychać ten dzwiek ze środka, pomimo tego iż zasilanie powinno być odciete po przekręceniu do pozycji "off".

 

Link do filmu gdzie możecie zobaczyć na czym polega usterka poniżej:

 

https://youtu.be/CxZT49y8sVg

10 ODPOW. 10
profile.country.PL.title
szeryfx
Poszukiwacz

@pawelszymanski6  Miałeś 100% racji wymienili płytę główną - co nie rozwiązało problemów i żeby było śmiesznie pojawiły się nowe. Ogólnie dramat. Gdyby nie Cyfrowe.pl i to że wymienili mi egzemplarz na nowy - to chyba bym stracił wiarę kompletnie w SONY.

Na szczęści nowe body działa bez zarzutów jest to świetny aparat - jednak przestrzegam wszystkich przed samym podejściem firmy do klienta w momencie gdy trzeba uzyskać pomoc techniczną - 1/10 serwis, obsługa i profesjonalizm.