anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

SONY A7 IV migawka elektroniczna dźwięk

ROZWIĄZANE
profile.country.PL.title
sewko1
Poszukiwacz

SONY A7 IV migawka elektroniczna dźwięk

Dzień dobry.

Mam pytanie odnośnie trybu migawki elektronicznej i dźwięku. Otóż kiedy mam włączoną migawkę mechaniczną słyszę dźwięk migawki, natomiast kiedy wchodzę w tryb migawki elektronicznej nie ma tego dźwięku "strzału". Ustawienia trybu cichego mam wyłączone i dźwięku nie słychać. Mam wersję oprogramowania 1.01.

Czy jest możliwość słyszenia dźwięku z migawki elektronicznej ? I jak to zrobić ?

Pozdrawiam

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
profile.country.PL.title
Jacek_M250
Znawca

No migawka elektroniczna miedzy innymi po to jest żeby nie było jej słychać :slight_smile: (tak wiem - trochę upraszczam) Tryb cichy wyłącza dźwięki ,,elektroniczne'' np. potwierdzenie ostrości. Fizycznego kliknięcia nie ma bo mechaniczna nie pracuje, a nie bardzo widzę sens jakiegoś sztucznego symulowania w przypadku migawki elektronicznej.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

1 ODPOWIEDŹ 1
profile.country.PL.title
Jacek_M250
Znawca

No migawka elektroniczna miedzy innymi po to jest żeby nie było jej słychać :slight_smile: (tak wiem - trochę upraszczam) Tryb cichy wyłącza dźwięki ,,elektroniczne'' np. potwierdzenie ostrości. Fizycznego kliknięcia nie ma bo mechaniczna nie pracuje, a nie bardzo widzę sens jakiegoś sztucznego symulowania w przypadku migawki elektronicznej.