anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

sony a7II

profile.country.PL.title
witold_p
Poszukiwacz

sony a7II

Witam

Ostatnio w elektromarketach pojawiły się korpusy Sony a7II w atrakcyjnej cenie. Zapytałem w przedstawicielstwie Sony , ale nie przyznają się że to ich dystrybucja. Czy ktoś coś wie na ten temat?

6 ODPOW. 6
profile.country.PL.title
Jacek_M250
Znawca

Ale jakie masz wątpliwości? Jeśli pojawiły się w jakiejś sieci handlowej, to skąd by miała być ta dystrybucja? Rozumiem że masz dylemat natury gwarancji na ewentualny zakup?

profile.country.PL.title
witold_p
Poszukiwacz

Tak, chodzi również o gwarancję chociaż zapewniają że ma standardową 2 lata. Ale też o to czy nie jest to produkt typu refurbed, czyli produkt używany, który zostały całkowicie odnowiony, zarówno pod względem wizualnym, jak i technicznym😀

profile.country.PL.title
Lajam.
Expert

Pierwsze słyszę żeby Sony wypuszczało wersje refurb swoich aparatów. Serio. 

A tak z ciekawości to jaka to cena, którą uznajesz za atrakcyjną? Jakoś nie zauważyłem ostatnio wielkich zmian.

 

pozdrowienia :wink:

 

 

profile.country.PL.title
witold_p
Poszukiwacz

Witam

Zaniepokoiło mnie to że przedstawiciel Sony powiedział że nie prowadzą aktualnie dystrybucji Sony A7 II. Na początku pandemii wstrzymano ich produkcję a z ostatnich informacji nic nie było wznowieniu produkcji. Więc skąd wzięły się. Jednak pojawił się ten model w Sony Centre, więc Chyba jest OK :slight_smile: Najtańsza oferta 4200 może jednak nie taka niska.

profile.country.PL.title
Adam_D
Poszukiwacz

W zeszłym roku cena oscylowała w okolicach 3700-3900 zł

profile.country.PL.title
Adam_D
Poszukiwacz

Sony Center daje 3 lata gwarancji