anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

[DSC-RX100M7] playmemoriescameraapps.com - nie można zweryfikować połączenia podł. aparatu

profile.country.PL.title
mar6en
Poszukiwacz

[DSC-RX100M7] playmemoriescameraapps.com - nie można zweryfikować połączenia podł. aparatu

Jestem posiadaczem aparatu SONY DSC-RX100M7 chciałem wgrać na niego jedną z aplikacji z portalu https://www.playmemoriescameraapps.com/portal/
Założyłem konto, zarejestrowałem aparat, tymczasem po podłączeniu aparatu kablem (micro usb - USB) do komputera Win10 Prof v.2004 64bity, za pośrednictwem przeglądarek Chrome v.86.0.4240.75 i Microsoft Edge v.86.0.622.38 nie mogę zweryfikować połączenia podłączonego aparatuInformacyjnie tylko dodam, że w zainstalowanym programie PlayMemories Home aparat tym samym kablem łączy się z komputerem bez najmniejszego problemu.

Bardzo proszę o pomoc w tej kwestii.

4 ODPOW. 4
profile.country.PL.title
Ekspert_Sony
Community Team

Witam,

 

w tym wypadku sugeruję skontaktować się z Supportem przez formularz: https://services.sony.pl/supportmvc/pl/Contact/Email?cat=electronics lub telefonicznie pod numerem: +48 223060694

 

Pozdrawiam

profile.country.PL.title
mat_czok
Expert

Spróbuj zainstalować aplikację bezpośrednio z aparatu. Jest to trochę uciążliwe, ale zazwyczaj nie ma z tym problemów.
profile.country.PL.title
mar6en
Poszukiwacz

Wracam do tematu "z brodą" :slight_smile:  ale ... nie daje mi to spokoju!

Aparat był w tej sprawie w serwisie Sony i ku mojemu ogromnemu zdziwieniu, poinformowano mnie, że RX100M7 nie jest kompatybilny i nie ma możliwości instalacji aplikacji z playmemoriescameraapps.com.   :((

 

Przyjacielu mat_czok Expert, mógłbyś podsunąć rozwiązanie w jaki sposób - bezpośrednio z aparatu zainstalować dowolną/wybraną aplikację?

... nie straszne mi uciążliwości :wink:

Bedę wdzięczny za jakiekolwiek sugestie. 

profile.country.PL.title
mat_czok
Expert

Cześć, wygląda na to, że serwis ma rację.
Zajrzałem na stronie i ostatni aparat z linii RX100 obsługujący aplikacje playmemories to RX100M5.