anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Filtry do H5

kakumia
Początkujący

Filtry do H5

Witam!
Ostatnio co nieco poczytałam na temat filtrów na obiektywy, tylko jest jeden problem: czy aby na pewno znajdę jakiś do modelu h5? Z tego co się zaczęłam rozglądać po sklepach (chodzi mi konkretnie o filtr polaryzacyjny) to raczej nie będzie to możliwe :(
Podobno można sobie zamówić... Tylko ciekawe ile taka przyjemność kosztuje...

4 ODPOW. 4
oldguest
Początkujący

bez problemu VF-58CPKS - 539zł mamy na stanie.

kakumia
Początkujący

bez problemu VF-58CPKS - 539zł mamy na stanie.


Dziękuję za szybką odpowiedź.
Chyba potrzebuję więcej powietrza, bo cena mnie oszołomiła! Nic tańszego się nie znajdzie? Myślałam kiedyś o zakupie lustrzanki sony, ale widzę, że to jest studnia bez dna. Koszty zakupu jakichkolwiek akcesoriów są kolosalne 😕
Każdy producent dba o to, by w miarę standardowe akcesoria można było dostosować do sprzętu.

oldguest
Początkujący

Filtr ma dużą średnicę z tego powodu ta cena. A jeśli chodzi o lustrzanki to wiem od klientów że jak ktoś się poważnie zajmuje fotografią to po wypróbowaniu innych filtrów przychodzi po Zaissa filtr który fakt faktem jest drogi ale jakość jest na najwyższym poziomie.

lennox-----
Początkujący

W DSC-H2 miałem filtry średnicy 58.
Polaryzacyjny - Hama - 70 PLN
UV - Hoya - 50 PLN
W H5 z tego co wiem filtry mają taką samą średnicę. Ale proszę to dokładnie jeszcze sprawdzić.

Teraz czekam aż HX1 się pojawi bo zdecydowany jestem go kupić, jedyne co to też czekam na informację o możliwości zakupu filtrów właśnie do HX1. Kluczowe będzie czy HX1 będzie miał tą tubę na obiektyw jak w poprzednich modelach.