anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Lampa błyskowa do DSC-HX60

profile.country.PL.title
callmoris
Nowicjusz

Lampa błyskowa do DSC-HX60

Ile można kosztować wymiana lampy błyskowej do DSC-HX60? Podczas błysków zaczęła strzelać a potem przestała działać przy zapachu który wskazywał na spalenie. Czy takie zdażenie mogło uszkodzić coś jeszcze czy po wymianie lampy na nową powinno być OK?

Na marginesie to jestem mocno rozczarowany jej trwałością bo aparat co prawda ma 4 lata ale jest używany okazyjnie i w żadnym innym aparacie taka sytuacja nie zdarzyła mi się wcześniej.

3 ODPOW. 3
profile.country.PL.title
Sony_Poland_Team
Community Team

Warto zadzwonić do naszego serwisu foto CSI w Warszawie i zapytać:

https://e-csi.pl/

profile.country.PL.title
callmoris
Nowicjusz

Gdyby ktoś potrzebował to naprawa kosztowała 250zł w nieautoryzowanym serwisie. Przy okazji serwisant powiedział że niektóre typy Sony tak mają i za 2-3 lata problem może powrócić.

Nie jestem w stanie zweryfikować tej informacji bo mam tylko jeden aparat ale przekazuję. Może komuś sie przyda.

profile.country.PL.title
Lajam.
Expert


@callmoris  napisał(a):

Czy takie zdażenie mogło uszkodzić coś jeszcze czy po wymianie lampy na nową powinno być OK?

 


O ile uszkodził sie palnik (to część która się zwykle psuje w lampach) to nie powinno mieć to żadnego wpływu na działanie aparatu. Po prostu lampa nie będzie działać, a po wymianie będzie OK :slight_smile: