anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Problem z aparatem Sony DSC-HX60

Emmet99
Nowicjusz

Problem z aparatem Sony DSC-HX60

Witam, miesiąc temu kupiłem aparat Sony DSC-HX60. Wxześniej nie miałem z nim takuch problemów, zaczęły się dopiero teraz:

Aparaat jakby nie czyta obiektywu, tzn. nie ma podglądu na robione zdjęcie (i nawet nie da się zrobić zdjęcia). Bardzo się zacina i wolno chodzi. Ma również problemy z wyłączaniem. Da się to w jakiś spodób naprawić, aby te 1000 zł nie poszło na marne?

5 ODPOW. 5
profile.country.pl_PL.title
Sony_Polska
Community Team

Witamy

 

o przyczynę opisanej sytuacji podpytamy kolegów z działu technicznego i postaramy się czym prędzej wrócić z odpowiedzią. 

 

Pozdrawiamy

Zespół Sony

profile.country.pl_PL.title
Sony_Polska
Community Team

Witamy

 

trudno na podstawie samego opisu stwierdzić co mogło się stać z aparatem. Aparat jest objęty dwuletnią gwarancją. Sugerujemy kontakt ze sklepem, w którym został zakupiony bądź bezpośrednio z CSI foto -video naszym autoryzowanym serwisem. Aparat zostanie poddany ekspertyzie i jeśli uszkodzenie nie wynika z niewłaściwego użytkowania będzie bezpłatnie naprawiony.  

 

Pozdrawiamy

Zespół Sony

Euroconnect
Nowicjusz

Mam taki sam problem od trzech dni dni ) Czy udało się Państwu go podołac?20160617_114912_resized.jpg

profile.country.PL.title
Gregu1125
Nowicjusz

Ja mam dokładnie ten sam problem. I fajnie było by, jakby ktoś tutaj jednak dał znać, czy można to domowym sposobem ogarnąć? 

profile.country.PL.title
mat_czok
Expert

Cześć support zaproponował następujące rozwiązanie.

 

Proponujemy przywrócenie ustawień fabrycznych, jak i ewentualnie aktualizację oprogramowania przy pomocy poniższego pliku:

https://bit.ly/2Qw4sbl

Jeśli to nie pomaga, to niestety pozostaje jedynie kontakt z serwisem.