anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Problem z podłączeniem HX400V do TV przez HDMI.

ROZWIĄZANE
profile.country.PL.title
Wojtek22-z
Poszukiwacz

Problem z podłączeniem HX400V do TV przez HDMI.

Od kilku dni jestem posiadaczem HX400V i nie mogę oglądać zdjęć z aparatu fotograficznego na ekranie TV poprzez kabel HDMI. Po podłączeniu kabla tv widzi aparat a aparat widzi tv ale nie można oglądać zdjęć jest czarny obraz. Próby zrobiłem na tv Sony Panasonic Samsung. Pomóżcie.

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
profile.country.PL.title
Wojtek22-z
Poszukiwacz

Problem rozwiązany. Zmieniłem kabel i jest ok. Dzięki za pomoc.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

3 ODPOW. 3
profile.country.PL.title
Lajam.
Expert

Cześć!

 

Możesz napisać jakiego kabla używasz? Chcesz oglądać zdjęcia w 4K?

Generalnie nie powinno być żadnego problemu z wyświetlaniem zdjęć. A czy widzisz na ekranie cokolwiek (menu aparatu) czy zupełnie nic?

 

Weź pod uwagę, że jeśli obrazy nie są prawidłowo wyświetlane > MENU(Ustawienia) → [Rozdzielczość HDMI] przy ustawieniu [Automatyczne], wybierz albo [1080i], albo [1080p], w zależności od podłączanego telewizora.

 

W przypadku TV marki innej niż Sony należy także wyłączyć sterowanie przez HDMI.

 

  • Jeśli urządzenie wykonuje niepożądane operacje w odpowiedzi na sygnał pilota telewizora, gdy jest ono jest podłączone do telewizora innego producenta poprzez przewód HDMI, wybierz MENU(Ustawienia) → [STER.PRZEZ HDMI][WYŁ.].
profile.country.PL.title
Wojtek22-z
Poszukiwacz

Problem rozwiązany. Kupiłem nowy kabel. I jest ok. Przepraszam za kłopot i dziękuję za odpowiedź.

Wojciech Żabiński
profile.country.PL.title
Wojtek22-z
Poszukiwacz

Problem rozwiązany. Zmieniłem kabel i jest ok. Dzięki za pomoc.