anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Problem z zapisem zdjęć

ROZWIĄZANE
boroszk
Poszukiwacz

Problem z zapisem zdjęć

Witam wszystkich!

 

Mam aparat Sony DSC H10. Sprzęt mi wiernie służył przez ok. 5 lat, ale ostatnio mam z nim poważny problem. Po zrobieniu zdjęć, te normalnie zapisują się na karcie pamięci. Jednak gdy ta pozostaje w aparacie, fotki znikają, a w ich miejscu pojawia się tylko komunikat "Plik uszkodzony". Jeszcze jakiś czas temu aby ten problem się pojawił, karta musiała tkwić w sprzęcie kilka tygodni. Jednak na tę chwilę zdjęcia giną po kilkunastu godzinach od ich wykonania i zapisiu. Jak tak dalej pójdzie, to aparat w ogóle przestanie je zapisywać.

To nie jest wina karty! Wypróbowałem już cztery (z czego 2 to nowiutkie i oryginalne wyroby Sony, zakupione specjalnie do testu), na kilku innych aparatach i tam nic się nie działo.

Czy ktoś spotkał się z takim problemem?

 

Z góry dzięki za pomoc i zainteresowanie! :slight_smile:

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
profile.country.PL.title
Lajam.
Expert

Cześć,

 

Trudno jest określić co się mogło stać.

Najlepiej będzie jeśli skontaktujesz się z autoryzowanym serwisem aparatów Cyber-shot.

 

Podaję adres:

Autoryzowane Centrum Serwisowe SONTRONIC Sp. z o.o.

ul. Czarnieckiego 9a,
61-538 Poznań
tel :  61 833 49 41
fax:  61 833 47 78

 

Serwis C.S.I  (dział w którym założyłes temat) zajmuje się aparatami z wymienną optyką.

 

Pozdrowienia,

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

2 ODPOW. 2
profile.country.PL.title
Lajam.
Expert

Cześć,

 

Trudno jest określić co się mogło stać.

Najlepiej będzie jeśli skontaktujesz się z autoryzowanym serwisem aparatów Cyber-shot.

 

Podaję adres:

Autoryzowane Centrum Serwisowe SONTRONIC Sp. z o.o.

ul. Czarnieckiego 9a,
61-538 Poznań
tel :  61 833 49 41
fax:  61 833 47 78

 

Serwis C.S.I  (dział w którym założyłes temat) zajmuje się aparatami z wymienną optyką.

 

Pozdrowienia,

boroszk
Poszukiwacz

Co do serwisu, to już z nimi się kontaktowałem. Byli zdziwieni całą sytuacją i powiedzieli tylko, że mogą mi prewencyjnie zmienić płytę główną, co jest w przypadku tak starego aparatu nieopłacalne.

 

Co do pomyłki działu to bardzo przepraszam. Jeśli jakiś moderator dotrze do tego tematu, proszę o przeniesienie.