anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

RX10M4

profile.country.PL.title
ojciec2008
Użytkownik

RX10M4

MASAKRA !!!  Nie wiem co takiego zrobiłem firmie Sony (od której kupiłem przez wiele lat 17 produktów za kilkadziesiąt tysięcy złotych- owszem nie kupuję profesjonalnych aparatów i obiektywów za setki tysięcy złotych, bo jestem amatorem), czy to jakaś zemsta by wyłączyć program PMH, z którego ostatni raz korzystałem importując filmik 31.10.2022 roku w formacie MP4 (XAVC S).  Nigdy nie było problemów w tym programie by zaimportować, następnie połączyć filmy, stworzyć własny folder itp. Ostatnie filmy z 11.02.2023 roku nie można zaimportować w programie PMH - czy został zlikwidowany ?

Włożyłem kartę SD do laptopa i okazało się, że filmy zostały zaimportowane w bliżej mi nieznanym programie - klikam w Start - Organizacja zadań - okienko Microsoft To... I co dalej, nie można edytować, połączyć itp. Tak oto po wielu latach korzystania z dobrego, prostego programu jakim był PMH - koniec z filmowaniem i fotografowaniem. Gdybym wiedział, że tak firma Sony zrobi mnie "w konia", to nigdy bym nie kupił aparatu RX10M4, wystarczył by telefon Xperia XZ.

0 ODPOWIEDZI 0