anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

DCR-SR37 info o dacie i godzinie

Kuba1975
Początkujący

DCR-SR37 info o dacie i godzinie

Witam. Od niedawna jestem posiadaczem DCRSR37. Na chwilę obecną mam jeden problem. Filmy nagrywane były z info o dacie i godzinie, natomiast podczas nagrywania na płycie oraz na kompa informację te zniknęły. Bardzo proszę o pomoc.

12 ODPOW. 12
Kuba1975
Początkujący

pobierałem kilka razy i za każdym razem wyskakuje komunikat" uruchomienie tej aplikacji się nie powiodło, ponieważ nie znaleziono MFC70U.DLL. ..." i co mam dalej zrobić?

profile.country.pl_PL.title
Zimny_
Użytkownik

Błąd nieznalezienia tego pliku .dll, to jeden z poważniejszych błędów komputerów. Tu masz dokładnie opisany błąd i sposób jego naprawy:

wersja angielska:

http://pcsupport.about.com/od/findbyerr ... -error.htm

tłumaczenie na polski:

http://translate.google.pl/translate?hl ... 26hs%3DE7B

Możesz również wpisać w google "MFC70U.DLL" będziesz miał sporo informacji na ten temat, może znajdziesz lepszą metodę...

Kuba1975
Początkujący

NIC nie robisz Źle - przeczytaj to co teraz napiszę

Gdy film video jest nagrany na kasecie DV płycie DVD lub HDD a następnie jest przenoszony do pliku DV AVI na komputer PC, kody czasowe (czas i data kiedy taśma, płyta została nagrana) są transferowane do pliku równocześnie z danymi audio/video. Ale kody te nie są widoczne podczas oglądania pliku DV AVI. Gdy będziemy używać narzędzi do przekonwertowania pliku DV AVI do formatu DVD kody czasowe zostają zgubione.

I tu przychodzi nam z pomocą aplikacja Dv Time Stamp :) . W trakcie korzystania z niej kody czasowe są „wyciągane” z pliku DV AVI i nakładane na obraz. Dzięki temu data/czas będą widoczne w momencie oglądania pliku w formacie DV AVI co w konsekwencji doprowadzi do tego, że DVD które zrobisz z pliku DV AVI także będzie miało wyświetlaną date/czas.


Myślę że o to Ci chodziło i że taka aplikacja bedzie pomocna w rozwiązaniu problemu

Pozdrawiam i czekam na odp czy to "coś" pomogło



Ten program "Dv Time Stamp" nie wykrywa plików zgranych z kamery na PC. Pliki z kamery są zapisywane w kodeku MPEG 2 format mpg a nie w DV AVI. Czy to ma jakieś znaczenie i ewentualnie czy w kamerze można zmienić ustawienia?