anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

HDR- SR10E - problem

maciek1808
Początkujący

HDR- SR10E - problem

Mam problem ze zrzuceniem i odtworzeniem filmów nagranych na kamerze w Windows Vista.

Przeczytałem forum, zrobiłem upgrade picture motion browser, odinstalowalem codeki od filmów i nadal gdy chcę zrzucić pliki na dysk przez PMB to w zamian za obrazki widzę krzyżyki. Czy ktoś może mi pomóc?

Natomiast gdy probuje odtworzyć pliki w AVCHD dostaje napis: This application has requested the Runtime to terminate it in an unusual way.

Czy ktoś może mi pomóc?

Pozdrawiam,
Maciej

12 ODPOW. 12
boston-----
Początkujący

problem leży zapewne gdzieś w rejestrach i samej viście, a może być spowodowany przez jakiś program typu spybot czy jakiś antywirus, który zamieszał w rejestrach. Być może lepsze i łatwiejsze będzie zreperowanie windowsa poprzez płytę z systemem. Moim zdaniem tego typu problemy mogą pojawiać się też przy innych aplikacjach, chociaż nie koniecznie z tym samym komunikatem.

Ps. dodam jeszcze, że krzyżyki pojawiają (jest to jedna z możliwych sytuacji) się wtedy gdy pliki z filmami zostaną przeniesione z pierwotnego katalogu do innego i wtedy program pamięta je ale już nie wyświetla podglądy. Z tym, że wtedy wyświetlany jest stosowny komunikat.

maciek1808
Początkujący

Spróbowałem też zgrać te filmy na Windows XP i niestety to samo.

profile.country.PL.title
mobor-----
Użytkownik

PMB to wyjatkowo upierdliwy sofy- poszukaj czegos normalnego- niestety za pieniadze

maciek1808
Początkujący

Poszukać czegoś innego ale czego?

Może ktoś z Sony Centrum może coś podpowiedzieć jak można sobie z tym poradzić?

oldguest
Początkujący

Proponuję zainstalować od nowa Windowsa (jeśli to laptop zrobić "recovery"). Zdarza się że duża ilość kodeków w systemie zaburza pracę PMB.

profile.country.PL.title
mobor-----
Użytkownik

Pinnacle Studio 12 lub Nero9 ... i gwarantuje ze nie trzeba bedzie reinstalowac systemu

boston-----
Początkujący

PMB nie jest złym programem do zarządzania plikami na komputerze i zgrywania materiałów. Pinnacle to jedno z lepszych rozwiązań jeśli chodzi o obróbkę (mam tu na myśli też cenę) dla osoby, która zaczyna zabawę w montaż materiału z kamery.

oldguest
Początkujący

boston napisał(a):

PMB nie jest złym programem do zarządzania plikami na komputerze i zgrywania materiałów



Zgadza się, bo na pewno ten program nie jest przeznaczony do montażu filmu i nie należy takich funkcji oczekiwać.

boston napisał(a):

Pinnacle to jedno z lepszych rozwiązań jeśli chodzi o obróbkę (mam tu na myśli też cenę) dla osoby, która zaczyna zabawę w montaż materiału z kamery.



Jeśli dodać do zdania "w języku polski" to będzie prawdziwe. Jeśli chodzi o rozwiązania nie po polsku Sony Vegas Movie Studio Platinum ten domowy w podobnej cenie jest dużo stabilniejszy, szybszy i ma więcej możliwości.

maciek1808
Początkujący

Tak, ale czy te programy o których mówicie pozwalają na zrzucenie plików na dysk z kamery? Czy to tylko programy do obróbki video?