anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Kamera Sony HDR-SR11E Ile klatek na sekundę?

profile.country.PL.title
Michal_1960
Poszukiwacz

Kamera Sony HDR-SR11E Ile klatek na sekundę?

Cześć Wszystkim.

To moja pierwsza kamera - dopiero się uczę wideofilmowania. Czy ktoś może powiedzieć ile klatek na sekundę jest w ustawieniu najwyższej jakości dla tego urządzenia?

Opisy podają 1080/50. Tymczasem gdy zgram film, program do obróbki wideo podaje wartość 25 kl/s. To samo podają Windowsy we własnościach pliku.

W kamerze ustawione jest REC MODE AVC HD 16M (FH), zapis na dysk.

Czy ja coś źle robię, czy czegoś nie rozumiem, czy ta kamera faktycznie nie dysponuje zapisem 25kl/s?

Wiem, że to model już nieco "nieaktualny" ale może ktoś podzieli się swoją wiedzą. Bedę wdzięczny za wszelkie uwagi.

10 ODPOW. 10
profile.country.PL.title
HiddenBear
Poszukiwacz

Może źle to ująłem, nie chcę wychodzić na kogoś kto będzie wieszał psy na Sony ponieważ nie dogłębnie sprawdziłem temat, moja wina, źle sprawdziłem i tyle. Żal mogę mieć jedynie do nie intuicyjnej terminologii, gdyż jeśli jest napisane [xx] np. 30 to spodziewamy się tej wartości a nie jakiejś innej, w tym przypadku postanowiono zrobić trochę inaczej. Taki nie fortunny zbieg okoliczności akurat, cóż bywa. Zostało to oczywiście objaśnione przez Pana Pawła i nie ma się do czego przyczepić.

 

Paradoksalnie i tak mam zamiar za jakiś czas kupić używaną kamerę Sony z zwiększmy klatkarzem xD, tylko muszę uzbierać trochę kasy. 

 

 

Tak czy siak będę korzystał dalej z tego camcordera ponieważ nadal oferuje całkiem spoko obraz + możliwość dodania mikrofonu ''plug and play'', w sumie dla tego głównie go kupiłem. Najwyżej będę się posiłkował inną kamerą co nagrywa więcej klatek i tyle, świat od tego nie ucierpi.

 

Co do zoom'a to jest niby 12x optyczny, na oko wydaje się ta wartość dość realna więc nie ma zastrzeżeń i tak do swoich zastosowań mi w zupełności wystarcza, a z cyfrowego powiększenia i ta nie korzystam.

Tagi (1)