anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

obraz w DCR-HC44

lukazzz
Początkujący

obraz w DCR-HC44

Witam, posiadam kamerke SONY Handycam DCR-HC44 i mam problem, gdyż używam programu Picture Package do zgrywania filmów na komputer, natomiast jakość filmu jest beznadziejna, a jak jeszcze zgram film na płytę i odtworze w odtwarzaczu DVD to na telewizorze nic nie widac, co mam zrobić, acha do zgrywania używam normalnego kabla USB, co mam zrobić, albo jakiś inny program, aby jakość była dobra. Dziękuję.

2 ODPOW. 2
digo-----
Początkujący

Polecam Picture Motion Browser, którego możesz pobrać z strony Support Sony.

profile.country.PL.title
RASTX.
Użytkownik

lukazzz napisał(a):

Witam, posiadam kamerke SONY Handycam DCR-HC44 i mam problem, gdyż używam programu Picture Package do zgrywania filmów na komputer, natomiast jakość filmu jest beznadziejna, a jak jeszcze zgram film na płytę i odtworze w odtwarzaczu DVD to na telewizorze nic nie widac, co mam zrobić, acha do zgrywania używam normalnego kabla USB, co mam zrobić, albo jakiś inny program, aby jakość była dobra. Dziękuję.


Witam,

Kamera DCR-HC44E zapisuje film na taśmie miniDV. Aby uzyskać najwyższą jakość przesłanego materiału wykorzystaj w kamerze złącze i.Link ( fire wire ). Do tego celu niezbędny jest przewód fire wire oraz odpowiednie oprogramowanie. Możesz skorzystać z programu Windows Movie Maker, który dostępny jest dla każdego użytkownika popularnego systemu Windows XP/Vista. Program w wygodny sposób pozwoli wykonać edycję, nie zapisuje jednak materiału w postaci filmuDVD. Za pomocą tego programu stworzysz film WMV. Z systemem miniDV współpracuje również popularny program NERO i za jego pomocą będziesz mógł nagrać film w formacie DVD.

Pozdrawiam,
Radek

-----------------------------------------------------------------------------
Sony Europe Limited ( Sp. z o.o. ), Oddział w Polsce;