anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Sony DCR-SR210 problem z nagrywaniem daty i godziny

profile.country.en_GB.title
_mariusz_
Początkujący

Sony DCR-SR210 problem z nagrywaniem daty i godziny

Witam. Mój problem jest następujący: nie wiem jak zrobić aby w nagrywanym pliku video była data i godzina (nie wiem czy w ogóle jest taka opcja, straciłem juz nadzieje). Jest to dla mnie bardzo ważne i nie mogę sobie z tym problemem poradzić. Taki sam występuje u mnie w aparacie (także Sony). Kamere i aparat "prześwietliłem" już chyba kilkanaście razy i nic. Oglądając filmy z kamery na tv data i czas utworzenia są wyświetlane, ale gdy chce te filmy nagrać na CD to już daty i godziny brak w nagraniu. Proszę o pomoc i porade: co zrobić abym mógł nagrywać film razem z widoczną datą i godziną ?

1 ODPOWIEDŹ 1
profile.country.en_GB.title
_mariusz_
Początkujący

Witam ponownie. Znalazłem wreszcie rozwiązanie i opisze je tutaj, aby inni mający podobny problem mogli go szybko rozwiązać. Długo szukałem aż wreszcie znalazłem. Do kamer Sony jest dodawane zazwyczaj oprogramowanie pt. "Picture Motion Browser". Instalujemy je, następnie podłączamy kamere kablem usb do komputera, uruchamiamy zainstalowany juz wcześniej " Picture Motion Browser" (ja mam wersje 3.0), następnie klikamy na małą ikonkę aparatu/kamery i robimy "import media files". Zaimportowane pliki z kamery ułożą nam się fajnie w głównym oknie programu a ściślej w kalendarzu wg. dat utworzenia (domyślne ustawienia). Ostatnim krokiem jest klikniecie na ikonkę dysku "create disc" i wybieramy opcje "DVD -Video creation". I to wszystko. Mamy zapisane filmy z dokładną datą i godziną nagrania w głównym menu. Bardzo dobry i praktyczny sposób. Tak wygląda utworzone przez nas menu z filmami w odtwarzaczu DVD: http://foto_mieszkania.republika.pl/1.jpg" target="_blank

Pozdrawiam