anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Bronek

profile.country.en_PL.title
bronaspl
Poszukiwacz

Bronek

Na początek testowy bałaganik
_DSC1936.jpg

38 ODPOW. 38
profile.country.pl_PL.title
pablo_duch
Początkujący

ostatnie bardzo mi sie widzi :thumbsup:

profile.country.pl_PL.title
Bertone.
Poszukiwacz

Ta niby czternastka fajowo-kolorowa :thumbsup:

__________"Niewiele rzeczy przybliża świat tak, jak czyni to fotografia. Dzięki niej odległe miejsca i ludzie stają się bliscy, a nasze życie bogatsze"__________
profile.country.en_PL.title
bronaspl
Poszukiwacz

Wciąż bawię się nexem... w ostani weekend byłem 2 razy na wschodzie.
W sobote niestety robilem tylko jpg (15-tka), bo zapomnialem... wrocic do moich ustawien...
W niedziele pojechalem powtorzyc zdjecie, niestety lokalni wandale :smileytwisted: szukalem dalej ale to juz nie bylo to (16 i 17) Niestety nie kazde zdjecie da sie powtorzyc jak sie je spartoli...

Wszystkie NEX-3 plus Voigtlander 25/4. Pierwsze troszke kadrowane.... :smileyredface:

profile.country.PL.title
Tadeusz.O
Doradca

15 malownicza :)
A 16 nadrabia kolorkiem nieba, które ładnie prześwituje przez tę ścianę.
17 przy poprzednich to już nie to :)

------------------------------
fotoamator
profile.country.en_PL.title
bronaspl
Poszukiwacz

Tadeusz napisał(a):

15 malownicza :)
A 16 nadrabia kolorkiem nieba, które ładnie prześwituje przez tę ścianę.
17 przy poprzednich to już nie to :)



Hej,

dzięki za wizytę. Ciesze się, że właśnie 15tka Ci się spodobała... Ale właśnie - próbowałem powtórzyć te 15tke... bo ona w jpg byla przez moja nie uwage poprzedniego dnia... i uparcie starałem się znaleźć kawałek wystającego lodu przed, którym bym położył NEXa i jakoś dobrał tło, ale niestety... nie szło mi. Jak już się dotarło do mnie, że się nie uda - popstrykałem sobie jeszcze po prostu... fajnie było.... może jutro.... ech... nie chce się wstawać, ale na lod to chyba ostatnie szanse...

profile.country.PL.title
Tadeusz.O
Doradca

Te poprzednie, to jak "bastiony Zimy", a ostatnia wrzuta, to "droga odwrotu" :thumbsup:
Choć z tych trzech, jedynie 18 naprawdę mi się podoba. Pozostałe dwa... cóż - mniej ;)

------------------------------
fotoamator
profile.country.en_PL.title
bronaspl
Poszukiwacz

Tadeusz napisał(a):

Te poprzednie, to jak "bastiony Zimy", a ostatnia wrzuta, to "droga odwrotu" :thumbsup:
Choć z tych trzech, jedynie 18 naprawdę mi się podoba. Pozostałe dwa... cóż - mniej ;)



Dzieki za ponowne odwiedziny... z 18 to tak jak mi najbardziej z tych trzech ale w sumie też nie.... Takie trochę na siłę zrobione. Bo niby było ładnie... bo fajnie się fotografowało... ale nie na tyle żeby odpalić A900 z plecaka... :-) Jutro spie wiec nie bede trul knotami... może w niedziele wyprowadzę nexa na spacer....

profile.country.en_PL.title
bronaspl
Poszukiwacz

Hej,

ostatnimi czasy firma mnie wysłała na intensywne szkolenie z rysowania prostokątów i łączenia ich strzałkami do Stambułu... :-)

Wieczorami i w weekend chodzę po ulicach i próbuje swoich sił w fotografowaniu ulicy. Nie był to dotychczas mój zakres fotograficznych zainteresowań, ale próbuje...

Wszystkie zdjęcia to NEX plus m39... kitem praktycznie nie robię... Nie lubię go...

Na relacje typu dzień po dniu i więcej zdjęć zapraszam na http://waligora.net.pl/word/

jeszcze przez 4 dni będę aktualizował na bieżąco - przynajmniej taką mam nadzieję...

profile.country.pl_PL.title
marcinssdd
Początkujący

Szkoda, że Twój post przepadł w odmętach galerii forumowej. Bronku dawaj następne zdjęcia - chętnie zobaczę kolejne.

grzybki z barszczem