anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Deviacje...

profile.country.en_GB.title
Deviant.
Użytkownik

Deviacje...

Porządki

869 ODPOW. 869
oldguest
Początkujący

Deviant świetne są te Twoje fotki naprawdę super będą dla mnie inspiracją na przyszłość:)

martkakm-----
Początkujący

Deviant, jak na trybie M robisz zdjecia z tak przesunieta ekspozycja? bo jakos nie moge do tego dojsc ;/ aparat mam od kilku dni...

profile.country.en_GB.title
Deviant.
Użytkownik

W trybie M pokrętłem zmieniam ustawienia przysłony - ponieważ korzystam ze statywu i wężyka spustowego mogę szaleć i czasami ustawiam nawet f/16 - Średnio f/8
Czas natomiast można zmieniać przytrzymując przycisk kompensacji ekspozycji oraz pokrętłem ustalić odpowiednią wartość.

profile.country.en_GB.title
Deviant.
Użytkownik

Po wykonaniu dzisiaj m. in. tego zdjęcia Sigma 17-70mm f/2.8-4.5 odmówiła posłuszeństwa. Wystąpiła standardowa dla tego modelu usterka mechanizmu sprzęgła napędu AF. Jutro odsyłam towar do naprawy gwarancyjnej...


Widoczna na zdjęciach aberracja chromatyczna :(

profile.country.pl_PL.title
Starosta.
Początkujący

Kolejne ładne zdjęcie :)

Pozdrawia Starosta :grin:
profile.country.en_GB.title
Deviant.
Użytkownik

21 - wykonany jeszcze za świetności Sigmy 17-70mm f/2.8-4.5

19 i 20 - strzelane MAF 50mm f/1.7 Obecnie najszerszym kątem jakim dysponuję po uszkodzeniu "siedemnastki" sigmy.
Pięćdziesiątka minolty tak mi się spodobała, że właściwie jej ostatnimi czasy nie odpinam z body...
Szkoda, że soniacz/minolta nie ma w ofercie stałoogniskowej 10mm nie będącej rybim okiem...

profile.country.en_GB.title
sadam_
Użytkownik

19 jakaś taka strasznie ciemna, ze zbyt dużym bałaganem - za dużo wszystkiego naraz.
20 już ciekawiej - wyłowiony jakiś detal, aczkolwiek mógłby byc uchwycony pod innym kątem tak aby nie zlewał się z torami w tle
21 z tej trójki zdecydowanie najfajniejsze zdjęcie, ciekawe wnętrze ładnie pokazane.Chętnie zobaczyłbym z tego wnętrza jakieś detale.

profile.country.pl_PL.title
Starosta.
Początkujący

19 - bardzo fajny widok
20 - ciekawe
21- boskie :flushed:

Pozdrawia Starosta :grin:
profile.country.PL.title
Paulina.
Poszukiwacz

19 fajne tylko za ciemne jak dla Mnie...
20 podobnie jak sadam inaczej uchwycone wygladałoby o wiele lepiej...
21 i tu kawke napewno bym wypiła tak fajnie pokazałes wnetrze miodzio...
pozdrawiam

profile.country.en_GB.title
Deviant.
Użytkownik

Niestety w kilku miejscach (na przykład w 18 i 19) pojawia się dość widoczna aberracja chromatyczna. Taki minus Sigmy 17-70mm...

Zdjęcia z 08.03.2009 - Spacer