anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Krolpa galeria

profile.country.PL.title
Krolpaw
Użytkownik

Krolpa galeria

Witam wszystkich serdecznie na mojej pierwszej galerii zdjęć wykonanych moim wymarzonym A65V. Z góry dziękuje za szczere i konstruktywne komentarze moich kadrów.

46 ODPOW. 46
profile.country.PL.title
Krolpaw
Użytkownik

Na wstępie Cię uspokoje, nie jesteś czepialska tylko co najwyżej dociekliwa :). Czy podobają mi się zdjęcia z selektywnym kolorem ?. Tak podobają i myślę że w pewnych sytuacjach można naprawdę uzyskać ciekawą kombinację ale oczywiście trzeba mieć z tym umiar. Uczę się poprzez "eksperymenty" z różnymi efektami ale warto spróbować wszystkiego. Wszystko co dzisiaj jest dla nas proste kiedyś było trudne.

Jane-----
Początkujący

Bardzo podoba mi sie zdjecie nr 5 :)

profile.country.pl_PL.title
joo-----
Początkujący

6-tka z poprzedniej wrzuty i 4-ka z tej , bardzo fajne :thumbsup: ,
za dużo zdjęć wrzucasz , dawaj po 3 w serii , 3 najlepsze

profile.country.PL.title
Krolpaw
Użytkownik

Witam ponownie z kilkoma nowymi fotkami w których bawiłem się ekspozycją.

profile.country.PL.title
Krolpaw
Użytkownik

Jak wszystko co dobre szybko się kończy :shock: . Wakacje a właściwie ich główna część, już za mną, ale mam na szczęście niezapomniane wspomnienia i zdjęcia uchwycone moją alfą którę mi bedą o nich przypominać :thumbsup: . Przyznam się szczerze że po 10 dniowym pobycie w tatrach spodziewałem się wielu okazji na wykonanie zdjęć do których chce sie wracać a zakończyło się na 2 godzinach w których walczyłem z czasem aby zdążyć uchwycić to co widzę i obsługą moich dzieciaków (3 i 4 lata) którym jak na złość chciało się siku i to drugie i to w podwójnych seriach :) - uff było na prawdę ciężko :slight_smile: .

profile.country.PL.title
Tadeusz.O
Doradca

Oj, narzekasz na warunki, a zdjęcia śliczne :c4

Jedynie w panoramie bym trochę magenty zdjął i będzie ślicznie, jak przed snem :)
Turnie to Kominiarski Wierch? Z Ornaku być może?

------------------------------
fotoamator
agusia48-----
Początkujący

Świetne zdjęcia. Najbardziej podobają mi się "Turnie" i "Przed snem". Super :c4

profile.country.pl_PL.title
karooolg
Nowicjusz

Witam :c37 , w widoczkach Przed snem i Za górami za lasami nie podoba mi się mocno ciemny dół, nie widzę prawie żadnych szczegółów, muszę się domyślać co też tam na dole jest, może dobrym rozwiązaniem byłby zakup filtrów połówkowych, wtedy wydaje mi się ten problem mógłby zostać rozwiązany. Turnie wyglądają nawet fajnie, ale coś bym tu pokombinował, np, następnym razem spróbował przyjść o innej porze dnia :) . Ogólnie :thumbsup: , pozdrawiam serdecznie :) .

profile.country.pl_PL.title
tobaszc53
Początkujący

zastanawia mnie czy panorama Tatr nie była strzelana gdzieś z tarasu hotelu Kasprowy...
Widoczki :thumbsup:

..shprot..
profile.country.PL.title
Rutek68
Doradca

Tadeusz napisał(a):

Oj, narzekasz na warunki, a zdjęcia śliczne :c4


Za Tadeuszem, fajne widoczki :smileythumbsup:

Sony 77 ob.28/2,8; 50-200/4-5,6; 35/1,8; 50/1.7; 135/2,8