anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Krolpa galeria

profile.country.PL.title
Krolpaw
Użytkownik

Krolpa galeria

Witam wszystkich serdecznie na mojej pierwszej galerii zdjęć wykonanych moim wymarzonym A65V. Z góry dziękuje za szczere i konstruktywne komentarze moich kadrów.

46 ODPOW. 46
profile.country.PL.title
Tadeusz.O
Doradca

27 - jak dla mnie rewelka, i choć konwersja do b&w taka trochę szaro-bura, to pasuje do klimatu :c4
28 - dopóki nie przeczytałem podpisu, myślałem, że to jakaś zjeżdżalnia - zdjęcie nie ma nic wspólnego z tytułem...
29 - zachód, zachodem, ale moim zdanie WB skopany deczko
30 - ciekawie pokazane :)
31 - wprawdzie wygląda to raczej na pedicure (nie manicure), ale zdjęcie podoba mi się :thumbsup:

------------------------------
fotoamator
profile.country.PL.title
Krolpaw
Użytkownik

Tadeusz napisał(a):

27 - jak dla mnie rewelka, i choć konwersja do b&w taka trochę szaro-bura, to pasuje do klimatu :c4
- dzieki za uwagę szczególnie że zdjęcie zawiśnie na ścianie więc popracuje nad nim aby wydobyć coś więcej z tego zdjęcia ...
28 - dopóki nie przeczytałem podpisu, myślałem, że to jakaś zjeżdżalnia - zdjęcie nie ma nic wspólnego z tytułem...
rzeczywiście kadr nie oddaje tamtej chwili ale tak to już jest, zbyt duża ogniskowa odrzuciło mnie pod samo ogrodzenie chociaż wydaje się że była szansa na lepsze kadrowanie :)
29 - zachód, zachodem, ale moim zdanie WB skopany deczko
coraz częściej mam z tym problem, do tej pory używałem ustawień automatycznych co nie zawsze jak widać się sprawdza, za namową znajomego przestawiłem się ostatnio na raw-y. Tadeusz, jak ty sobie radzisz w tym zakresie ?, czy masz jakieś wypracowane zasady z balansem ?. Może polecisz jakąś literaturę ?
30 - ciekawie pokazane :)
- dziękuje :)
31 - wprawdzie wygląda to raczej na pedicure (nie manicure), ale zdjęcie podoba mi się :thumbsup:


- bardzo słusznie :) , zmieniam tytuł

profile.country.PL.title
Krolpaw
Użytkownik

27 - piękna chwila i kadr fajnie wzrok prowadzi. Ja bym ciut kontrastu dodała, ale i tak mi się podoba.
- dziękuje za uwagę, sprawdzę taką wersję bo idzie do labu
28 - kompletnie nie widać, że to podlewanie... Po co tyle góry? słusznie, kadrowanie mogło być lepsze, muszę popracować nad tym bo często robię w tym zakresie błędy :)
29 - nie wygląda na zachód słońca a na źle dobrany balans bieli,
- automat tak to obrobił chociaż myślałem że jest akceptowalne. Muszę przemyśleć temat i pokręce suwaczkami w edytorze :)
30, 31 - zdecydowanie 31 lepsze (takie podpatrzone;) )


dziękuje, rzeczywiście podpatrywanie mi jakoś chyba najlepiej wychodzi :)

Message was edited by: Krolpaw

profile.country.PL.title
Krolpaw
Użytkownik

Kilka fotek z podziemia Koscioła Kamedulskiego na Warszawskich Bielanach.

1. Kredens Kamedulski

DSC00229a.JPG

2. Krzyż

DSC00287b.JPG

3. Krypta

DSC00281.jpgMessage was edited by: Krolpaw

Message was edited by: Krolpaw

profile.country.PL.title
Krolpaw
Użytkownik

W cyrku

4. Człowiek na wstążce

_DSC7926b.jpg

5. Kobieta i koń

_DSC7916a.jpg

profile.country.PL.title
Krolpaw
Użytkownik

Portrety

6.

DSC08345.jpg

7.

8.DSC08327.jpg

DSC08463.jpg

profile.country.PL.title
Krolpaw
Użytkownik

9. Listopadowy poranek

DSC00192a.jpg

profile.country.pl_PL.title
jalu63
Użytkownik

woda wylewa mi się na prawo, chyba lepiej też będzie by linia brzegowa była centralnie

profile.country.pl_PL.title
jacej92
Użytkownik

O prosze, Asia trafilą na Sony Forum :slight_smile:
Fajnie oświetliłeś te dwa pierwsze portrety, ale chyba troszke zbyt mało kontrastowo?

Message was edited by: jacej92

profile.country.pl_PL.title
wojkra
Poszukiwacz

Witam.Dla mnie portrety super.Pozdrawiam.