anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

kuraq

profile.country.pl_PL.title
kuraq.
Poszukiwacz

kuraq

Witam.
Będę tu wrzucał różne zdjęcia, róznych obiektów i osób.
Na wejście kilka zdjęć z moją najwierniejszą modelką.

751 ODPOW. 751
profile.country.pl_PL.title
kuraq.
Poszukiwacz

Dziękuję wszystkim za wizytę :c37

Methos napisał(a):

Parasolkowe - :thumbsup:

... podsunąłeś mi pomysł na podobny tryptyk ;) ...


Miło mi, pochwal sie potem efektami:D

kris napisał(a):


117 i 118 już na nie


Możesz się rozwinąc dlaczegóż?

profile.country.PL.title
Lajam.
Expert

Zapytam wprost - zmieniasz konwersję, żeby ktoś napisał, że jest OK? :?

profile.country.PL.title
kris..
Pasjonat

kuraq napisał(a):


kris napisał(a):


117 i 118 już na nie


Możesz się rozwinąc dlaczegóż?


poza, mina, zbyt blisko :c20

Lajam napisał(a):

Zapytam wprost - zmieniasz konwersję, żeby ktoś napisał, że jest OK? :?


myślę, że po to się wstawia do albumu, by się czegoś nauczyć - nie każdy jest na poziomie: "zawsze idealne zdjęcia" :smileytwisted:


dobrze kuraq, że wstawiłeś, bo 116 w nowej konwersji lepsza, ale mogłeś ciut rozjaśni oczka (zwłaszcza prawe oko) :c20

119 (po docięciu)kadr nieco lepszy, ale to nie to samo co miałem na myśli
no i w tej wersji na nie jest kolor

120 - tu mi się też kolor nie podoba, zbyt pojechane :c6

____________________
FF. 14mm. 35mm. 50mm. 85mm. 135mm. 500mm. 70-210
thank god i'm a photographer
profile.country.PL.title
Lajam.
Expert

kris napisał(a):

myślę, że po to się wstawia do albumu, by się czegoś nauczyć - nie każdy jest na poziomie: "zawsze idealne zdjęcia" :smileytwisted:


Ale poprawka wiąże się tylko z realizacją wizji komentujących osób i zaspokajania ich gustu - tak ja to odbieram..

W tym momencie trudno wyrobić sobie własny styl.

Ja z reguły nie zmieniam zdjęcia na kolor/cz-b jeśli ktoś ma tego typu uwagi.
Nie wstawiam też wersji kolor i BW jednocześnie bo to dla mnie oznaka niezdecydowania i zagrywka trochę "pod publiczkę".

profile.country.PL.title
kris..
Pasjonat

zacznę od tego, że to co poniżej jest "WEDŁUG MNIE" :nauseated_face:

Lajam napisał(a):

kris napisał(a):

myślę, że po to się wstawia do albumu, by się czegoś nauczyć - nie każdy jest na poziomie: "zawsze idealne zdjęcia" :smileytwisted:


Ale poprawka wiąże się tylko z realizacją wizji komentujących osób i zaspokajania ich gustu - tak ja to odbieram..

jak ktoś mu napisze, że ma skoczyć i klaskać nogami, a on to zrobi - wtedy faktycznie zagra pod publiczkę.
Galeria, w której jest brak reakcji autora uważam za 'straconą' bo po co pisać, skoro słowa walą jak do ściany ?



Lajam napisał(a):


Nie wstawiam też wersji kolor i BW jednocześnie bo to dla mnie oznaka niezdecydowania i zagrywka trochę "pod publiczkę".


a ja w pełni rozumiem to niezdecydowanie. Nie każdy ma w sobie wewnętrznego dyktatora: TEN i koniec! Ta fota, ta wersja i basta!
:c22

____________________
FF. 14mm. 35mm. 50mm. 85mm. 135mm. 500mm. 70-210
thank god i'm a photographer
profile.country.PL.title
Lajam.
Expert

Krisunio, ja rozumiem jak ktoś przyjmuje uwagi i stosuje je do nowych zdjęć....nie lubię oglądać kilka razy tej samej fotki w różnych wersjach. Ot tyle ode mnie i nie śmiecę już kuraqowi :c22

profile.country.pl_PL.title
kuraq.
Poszukiwacz

Lajam napisał(a):

Zapytam wprost - zmieniasz konwersję, żeby ktoś napisał, że jest OK? :?


Nie. Wstawiam tu zdjęcia, aby usłyszeć opinie innych. Jeśli uznaję coś za sensowne, to się do tego odnoszę i ewentualnie zmieniam jak w przypadku 116. Zapisanie dodatkowego zdjęcia, które ma 400kb i wrzucenie go na forum, to raczej nie problem, czy jakaś operacja, która wymaga czasu.

Lajam napisał(a):


Ja z reguły nie zmieniam zdjęcia na kolor/cz-b jeśli ktoś ma tego typu uwagi.
Nie wstawiam też wersji kolor i BW jednocześnie bo to dla mnie oznaka niezdecydowania i zagrywka trochę "pod publiczkę".


Widzisz, Ty nie wrzucasz. A ja mam czasem tak, że sobie zrobię to samo zdjęcie w bw, w kolorze, jakąś troszkę pojechaną wersję. I czasem wrzucę wszystkie. Czasem zmiana z bw na kolor i odwrotnie potrafi zmienić oblicze zdjęcia.
Jak już jestem przy 116..tego na przykład nie wyobrażam sobie w kolorze.

Doczytałem dwa ostatnie posty, to jeszcze dopiszę, że nie śmiecisz. Po to mamy te tematy, żeby napisać, co komu się podoba, a co nie. Ja nie uważam tego za śmiecenie.

profile.country.pl_PL.title
colorful-----
Początkujący

Z ostatnich podobają mi się pierwsze dwa. Wdzięczna modelka, ma rewelacyjne oczy, a Ty je dobrze uchwyciłeś. Ostatnie na nie, jakieś takie krzykliwe, chaotyczne i nieprzyjemne w odbiorze jak dla mnie...

profile.country.pl_PL.title
kuraq.
Poszukiwacz

Colorful Dzięki za wizytę :c37

Obróbka była taka, a nie inna, bo w podobny sposób zapamiętaliśmy to z Martą i sami jesteśmy zadowoleni z efektów. Potem jeszcze coś wrzucę z tej serii.

Teraz powrót do Tuczna.

profile.country.en_GB.title
mamakuby
Poszukiwacz

121 - świetnie. Po prostu świetnie. Moment, obróbka - :c4