anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

kuraq

profile.country.pl_PL.title
kuraq.
Poszukiwacz

kuraq

Witam.
Będę tu wrzucał różne zdjęcia, róznych obiektów i osób.
Na wejście kilka zdjęć z moją najwierniejszą modelką.

751 ODPOW. 751
Misiek025
Początkujący

To samo co poprzednik

profile.country.pl_PL.title
kuraq.
Poszukiwacz

Dzięki Panowie za wizytę.

Rutek68 napisał(a):

Portrety to nie moja działka, ale tu jedynie co mnie uderzyło to zbyt mocny odcień niebieski-fiolet :c3


Doradzcie mi więc, jakie inne odcienie mogą powstać z połączenia fioletu, niebieskiego i błękitu? :c20

profile.country.PL.title
Rutek68
Doradca

kuraq napisał(a):

Dzięki Panowie za wizytę.

Rutek68 napisał(a):

Portrety to nie moja działka, ale tu jedynie co mnie uderzyło to zbyt mocny odcień niebieski-fiolet :c3


Doradzcie mi więc, jakie inne odcienie mogą powstać z połączenia fioletu, niebieskiego i błękitu? :c20



Jeżeli płaszcz, apaszka mogą być w tych kolorach to krzaki w tle mające fioletowy odcień nie za bardzo mi podchodzą :c37

Sony 77 ob.28/2,8; 50-200/4-5,6; 35/1,8; 50/1.7; 135/2,8
profile.country.PL.title
Lajam.
Expert

Najbardziej z tej serii zapamiętam....apaszkę. Serio. Jest tak dominująca, że zupełnie odciąga uwagę od bladej twarzy dziewczyny.

146c - za blisko podszedłeś z 50mm i to widać - nosek przerysowany. Winieta jeszcze podkręca ten efekt.

146b - bardzo niezdecydowany kadr...czy koniecznie trzeba było umieszczać te kawałki Słońca kosztem sylwetki dziewczyny? Nie lepiej było kucnąć? Wtedy miałbyś wszystko w kadrze i dziewczynę i Słonko - wiem, że z doły to nie bardzo wypada, ale zaryzykowałbym właśnie w ten sposób.

146a - bez chusty byłoby fajne (tak mi sie wydaje) - a tak zburzona jest spójność fotki - wszystko takie rozmemłane i pastelowe a tu taka kontrastowa szmatka... ;)

profile.country.pl_PL.title
kuraq.
Poszukiwacz

Witam ponownie.

Rutek68 napisał(a):


Jeżeli płaszcz, apaszka mogą być w tych kolorach to krzaki w tle mające fioletowy odcień nie za bardzo mi podchodzą :c37


Problem w tym, że razem z Olą przebijaliśmy się chwilę, aby dotrzeć do krzaków zlewających się z Jej płaszczykiem, ale rozumiem, ze mogło to się nie spodobać :c20

I Lajam wielkie dzięki za dokładny i przydatny komentarz :smileythumbsup: Myślę, że problem przerysowań, który mnie nęka od zakupu 50'tki niedługo zniknie :c20

A teraz coś nowego, ze znaną z wcześniejszych wpisów Tereską :c34

profile.country.pl_PL.title
Szczupic
Użytkownik

Co do ostatniego to szkoda że ostrość nie trafiła w oko :c9

___________________________________________________________________ Sony 850 | Minolta Dynax 7 | Sony HVL 42 | Sigma 70-200/2,8 HSM | Sigma 20-40/2,8 | Minolta 100/2,8 | Minolta 85/1,4G | Minolta 50/1,7 | Sony 35/1,4 G
profile.country.en_GB.title
Deviant.
Użytkownik

147/ Za mała GO

profile.country.pl_PL.title
BuBu__
Początkujący

No szkoda, że tej ostrości brak, dała bym tam przysłone przynajmniej 2,8
Ale bardzo podoba mi się kolorystyka występująca na zdjęciu ;)

profile.country.pl_PL.title
kuraq.
Poszukiwacz

Szczupic, Deviant, Bubu, dziękuję za wizytę :c37

Szczupic napisał(a):

Co do ostatniego to szkoda że ostrość nie trafiła w oko :c9


Trochę tak, poprawię się :c20

A teraz coś nowego, czyli wschód z dziś ;)

Dziś było też obfite w portrety, ale to jutro.... :c34

profile.country.en_GB.title
spoltrebor1ofcej
Początkujący

Bardzo fajny ten wschód Ci wyszedł, aż z chęcia sam chyba pójdę :smileymrgreen:. 148-B bardzo fajne, ta obróbka też mi się podoba. Jedynie 149-B mi trochę nie pasuje, nie jako zdjęcie ale do tej wrzuty.