anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

początki bywają trudne

profile.country.pl_PL.title
stanley76rsko
Użytkownik

początki bywają trudne

Jestem początkującym użytkownikiem lustrzanki,więc proszę o wszelkie podpowiedzi:)

399 ODPOW. 399
profile.country.pl_PL.title
stanley76rsko
Użytkownik

Zakupiłem ostatnio Heliosa 44m4 i po uszczupleniu go z kilku elementów,podłączyłem go za pomocą pierścienia odwrotnego mocowania do Sony 18-70 i pierwsze efekt to takie.
73 - zapałka

profile.country.pl_PL.title
Bertone.
Poszukiwacz

Zapałka całkiem całkiem ... Następnym razem troszkę inaczej skadruj i będzie super ;)
Pozdrawiam

__________"Niewiele rzeczy przybliża świat tak, jak czyni to fotografia. Dzięki niej odległe miejsca i ludzie stają się bliscy, a nasze życie bogatsze"__________
profile.country.PL.title
Paulina.
Poszukiwacz

Ja jeszcze dodam że lepiej zapałka będzie sie prezentowała z całym płomieniem ;)

profile.country.en_GB.title
Michal.
Poszukiwacz

paulina napisał(a):

Ja jeszcze dodam że lepiej zapałka będzie sie prezentowała z całym płomieniem ;)


i zaraz po odpaleniu jak płomień jest największy :D
czekam na kolejne zdj z tego zestawu (może jakieś robaczki albo kwiatuszki, tak standardowo do makro ;) )

profile.country.pl_PL.title
stanley76rsko
Użytkownik

Co do wykadrowania całej zapałki ,za pomocą Kita + Helios 44m4 to ciężko,ciężko ze złapaniem ostrości,im dalej od obiektu tym obiekt staje się mało widoczny.
Przesiadłem się na Tamrona 70-300 i oto efekty :)

profile.country.pl_PL.title
stanley76rsko
Użytkownik

Zdjęcia robione w formacie RAW i "wywołane " do JPEG ,zdjęcia bez podpisu z auto balansem,a reszta jak w opisie

profile.country.pl_PL.title
stanley76rsko
Użytkownik

I jak narazie to wszystkie udane próby złapania zapalającej się zapałki

profile.country.pl_PL.title
Bertone.
Poszukiwacz

Seria 75 lepsza moim zdaniem :thumbsup:

__________"Niewiele rzeczy przybliża świat tak, jak czyni to fotografia. Dzięki niej odległe miejsca i ludzie stają się bliscy, a nasze życie bogatsze"__________
profile.country.pl_PL.title
stanley76rsko
Użytkownik

Tym razem pleśń wyhodowana na chlebie , za pomocą Sony 18-70 +odwrotnego Heliosa

profile.country.pl_PL.title
dejmien
Nowicjusz

stanley76rsko, czy Ty nie masz gdzie szukać inspiracji? :c14 :? :shock: