anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Quartz - Portret

profile.country.pl_PL.title
Quartz.
Użytkownik

Quartz - Portret

Na początku chciałbym powitać wszystkich odwiedzających moje tematy i podziękować, że zawsze jesteście w stanie udzielić pomocy potrzebującemu :)

Nadszedł czas "pochwalić" się swoimi fotkami, które zrobiłem w ciągu półrocznego obcowania z lustrzanką. Chciałbym, abyście pokazali mi moje błędy i naprowadzili na słuszną ścieżkę.

Oglądającym życzę stalowych nerwów, a sobie uporu i ciągłego dążenia do lepszych fotek.

Message was edited by: Quartz.

215 ODPOW. 215
profile.country.pl_PL.title
Quartz.
Użytkownik

Mam problem żeby ustrzelić jakąś ciekawą fotkę, operując zestawem 18-200+ soczewka makro :tongue_winking:
Ciężko z tematami do zdjęć. No, trzeba więcej pospacerować :c34

Jeszcze 2 fotki mojego najlepszego modela - piesek.

profile.country.pl_PL.title
Bertone.
Poszukiwacz

Portret , powiedzmy ... :thumbsup:
Widać , że modelowi zależało na tym zdjęciu :slight_smile:

__________"Niewiele rzeczy przybliża świat tak, jak czyni to fotografia. Dzięki niej odległe miejsca i ludzie stają się bliscy, a nasze życie bogatsze"__________
profile.country.PL.title
Tadeusz.O
Doradca

Latającego doga to ja już gdzieś widziałem... :c18
Tylko dlaczego nabiłeś tego biedaka na słupek? Przecież to nie Azja Tuhajbejowicz :nauseated_face:

A portret ładny :thumbsup: (choć po namyśle - trochę za dużo z lewej - ciąłbym do kwadratu).

------------------------------
fotoamator
kioshi
Początkujący

Po tym psie od razu widać, że to dobry przyjaciel fotografa 😛
Mój pies na widok aparatu zawsze kładzie się brzuchalem do góry.

Bardzo fajne psie portrety :)

profile.country.PL.title
Tadeusz.O
Doradca

kioshi napisał(a):

Mój pies na widok aparatu zawsze kładzie się brzuchalem do góry.

To też ładnie. Moja sunia przychodzi zajrzeć w obiektyw. Ale na widok NEX-a kręcącego film, ucieka do pańci pod opiekę :smileyhappy:

------------------------------
fotoamator
profile.country.pl_PL.title
Quartz.
Użytkownik

Psa mogliście widzieć w temacie Jagody o wyborze aparatu, bo tam go też wrzucałem.

Nabity na pal przez przypadek, ale lecący w powietrzu pies jest trudny do skadrowania. Bardziej chodziło mi o moment w jakim się znalazł. :)

Dzięki za pozytywne komentarze, następna wrzutka chyba dopiero po wakacjach - koło 20.08

profile.country.pl_PL.title
Quartz.
Użytkownik

Małe odświeżenie galerii ;)

4 fotki, zapraszam do oceniania - każda rada się przyda (nawet ta krytyczna, która motywuje do działania)

krikus
Początkujący

Świetne fotki kolego, ta ostatnia seria podoba mi się :thumbsup:

profile.country.pl_PL.title
Bertone.
Poszukiwacz

Fajna wrzutka :)
Choć selekcja mile widziana :nauseated_face:

__________"Niewiele rzeczy przybliża świat tak, jak czyni to fotografia. Dzięki niej odległe miejsca i ludzie stają się bliscy, a nasze życie bogatsze"__________
profile.country.pl_PL.title
art1-----
Początkujący

13 jak dlamnie najlepsza :c4