anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Re: krzys1977 - Warszawa

profile.country.PL.title
krzys1977
Poszukiwacz

Re: krzys1977 - Warszawa


Witam.
Trochę fotek amatora do oceny i komentarzy.


Message was edited by: krzys1977

A 700 & VG-C70AM | SONY 100/2.8 macro | TAMRON 17-50/2.8 | SIGMA 70-200/2.8 EX APO DG II HSM | SONY HVL-F58AM | SONY HVL-F42AM | Velbon Sherpa 600
314 ODPOW. 314
profile.country.PL.title
Tadeusz.O
Doradca

Ładnie Ci ta ostatnia sójeczka zapozowała :thumbsup:
I chyba to jest metoda: zajść z dwóch stron - ktoś zawsze będzie miał z przodu :nauseated_face:

------------------------------
fotoamator
profile.country.PL.title
Rutek68
Doradca

Sójka :c4 , i wiewiór też dla mnie jest :thumbsup:

Sony 77 ob.28/2,8; 50-200/4-5,6; 35/1,8; 50/1.7; 135/2,8
profile.country.PL.title
kris..
Pasjonat

153, 154, 155 - te fotki zdążyłem już poznać. Fajnie i z uśmiechem :D Powinieneś częściej ich zabierać na spacery z aparatem :D

156 - jest dobrze, choć inaczej widzę ułożenie, skadrowanie, bo teraz tak ani na środku, ani w jakimś dogodnym punkcie...
157 - pod względem kadrowania - lepsze niż poprzednie, ale tu brakuje światła i kolorów, które za sobą niesie światło. Cała istotna część jest zbyt ciemna, a DL róg przepalony lub prawie przepalony

158 - ładnie, ale...
159-...ale to zdecydowanie lepsze :nauseated_face:
160 - też fajnie, nieco zbyt żółte i krzywe, ale to takie tam drobnostki..
161 - nie podoba mi się ze względu na światło. Lubię zdjęcia pod światło, ale tutaj mi to przeszkadza
162 - omg http://klubkm.pl/forum/images/smilies/sweeeet.gif ! Nie ma szansy bym się wypowiedział obiektywnie o tym zdjęciu. Słodziak :nauseated_face:
163 - tak sobie....brak światła spowodował brak kolorów....aberacja w dolnej części kadru odciąga równowagę.....generalnie ptaszyna ginie w tłumie badylków. Widać ją tylko dlatego, że jest w mocnym punkcie ;)
164 - zdecydowanie lepiej pod względem kolorów, tu tylko poza modela jest jakaś taka nienaturalna - wygląda jakby zaspał po wczorajszej imprezie na sąsiednim drzewku :slight_smile:
165 - jak w 164, przy czym aberacja z innej strony i dochodzi nam drzewo :nauseated_face:
166 - niezły ziom! Szkoda, że centralnie, ale i tak fajnie - pozycja ratuje!
167 - ja bym się pokusił o lokalne rozjaśnienie (np. TAK)
168 - niby ciekawy moment, ale nie rusza, a ławka psuje całą "dzikość"
169 - dziwnie sobie zapozowała :c97
170 - zdecydowanie najlepsze z ptaszyn - jest słońce, jest dobrze :D

____________________
FF. 14mm. 35mm. 50mm. 85mm. 135mm. 500mm. 70-210
thank god i'm a photographer
profile.country.PL.title
krzys1977
Poszukiwacz

Dzięki Tadeusz, Rutek68 i kris za komentarze i zostawienie śladu w mojej galerii. :thumbsup:

Ja już jestem niestety po urlopie i chciałem się pochwalić moimi wypocinami z tego mojego urlopu. ;)
Zapraszam więc do oglądania i komentowania.

A 700 & VG-C70AM | SONY 100/2.8 macro | TAMRON 17-50/2.8 | SIGMA 70-200/2.8 EX APO DG II HSM | SONY HVL-F58AM | SONY HVL-F42AM | Velbon Sherpa 600
profile.country.PL.title
Rutek68
Doradca

Dla mnie zbyt mgliste i mało kontrastowe, jedynie 2 ostatnie się wyróżniają.

Sony 77 ob.28/2,8; 50-200/4-5,6; 35/1,8; 50/1.7; 135/2,8
profile.country.PL.title
krzys1977
Poszukiwacz

Dzięki Rutek68 za odwiedzimy i zostawienie po sobie śladu.
Zapraszam do części nr. II tym razem z Narodowego Parku Krka.
Jest to miejsce naprawdę przepiękne, ale dosyć drogie jeśli chodzi o wstęp.
Koszt wejścia na teren parku to ok.55zł od osoby dorosłej, ale naprawdę warto
Zapraszam do oglądania i komentowania. ;)

A 700 & VG-C70AM | SONY 100/2.8 macro | TAMRON 17-50/2.8 | SIGMA 70-200/2.8 EX APO DG II HSM | SONY HVL-F58AM | SONY HVL-F42AM | Velbon Sherpa 600
profile.country.PL.title
Tadeusz.O
Doradca

krzys1977 napisał(a):

Koszt wejścia na teren parku to ok.55zł od osoby

Oj to chyba mocno podrożało... Wprawdzie ja byłem dość dawno temu, ale wstęp to było chyba ok. 30kn...
Chyba, że kotś chciał autobusem zjechachać/wyjechać -wtedy drożej ;)

Czy na wyjściu do góry, dalej jest "ścieżka degustacyjna" różnych napojów? :c34

177 - ładnie, ale szkoda lewej strony - on się przecież tak szeroko na dole rozlewa... i pełno kąpiących się tam bywało.
182 - fajny smok :smileythumbsup:

------------------------------
fotoamator
profile.country.PL.title
krzys1977
Poszukiwacz

Tadeusz napisał(a):

krzys1977 napisał(a):

Koszt wejścia na teren parku to ok.55zł od osoby

Oj to chyba mocno podrożało... Wprawdzie ja byłem dość dawno temu, ale wstęp to było chyba ok. 30kn...
Chyba, że kotś chciał autobusem zjechachać/wyjechać -wtedy drożej ;)



Tadziu też czy jedziesz czy idziesz wstęp kosztuje 95kn od osoby dorosłej i 70kn od dziecka.
Dzieci do lat 7 wstęp za darmo.

Tadeusz napisał(a):


Czy na wyjściu do góry, dalej jest "ścieżka degustacyjna" różnych napojów? :c34



Nie wiem jechałem autobusem w dwie strony, ale rozmawiałem z tymi co przyszli i nic mi nie mówili o czymś takim. Na dole przy resztkach elektrowni były stragany i tam mieli jakieś trunki.

A 700 & VG-C70AM | SONY 100/2.8 macro | TAMRON 17-50/2.8 | SIGMA 70-200/2.8 EX APO DG II HSM | SONY HVL-F58AM | SONY HVL-F42AM | Velbon Sherpa 600
profile.country.PL.title
Tadeusz.O
Doradca

krzys1977 napisał(a):

Nie wiem jechałem autobusem w dwie strony, ale rozmawiałem z tymi co przyszli i nic mi nie mówili o czymś takim. Na dole przy resztkach elektrowni były stragany i tam mieli jakieś trunki.

Czyli schodzą na psy :c12

Przyjemnie widokowo jest zejście krętą drogą, a po przejściu kładkami na bagnami, itd. itp., wyjście schodami na górę. Na każdym podeście stał stragan (na dole i na górze też...) - niektórzy (głównie rodacy), resztę schodów na górę to prawie na czworakach pokonywali :smileyhappy:

------------------------------
fotoamator
profile.country.pl_PL.title
tobaszc53
Początkujący

177 - "walka ze światłem" - f/36
Ładnie tam:)

..shprot..