anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Sadam - fotki moje

profile.country.en_GB.title
sadam_
Użytkownik

Sadam - fotki moje

Komentować zacząłem a nie pokazałem nic swojego, więc trzeba to zmienic :D
Miłego oglądania.

DSC08528i.jpg

DSC08544i.jpg

DSC08576i.jpg

493 ODPOW. 493
profile.country.pl_PL.title
karolca
Nowicjusz

Pierwsza Ania bardziej mi się podoba. Zdjęcie wzbuca bardzo przyjemne uczucia, emocje. Ma w sobie to coś, dzięki czemu miło patrzy się na obrazek. Drugie też jest ładne, ale wg mnie zwyczajne.
Gratuluję córeczki, życzę dużo zdrowia i oczywiście czerpania sporo radości z rosnącej latorośli.

profile.country.PL.title
SZFENDAK
Poszukiwacz

Adamie Ania 2 to cały Ty ;) Tylko strasznie jej mało zapodajesz

betssy-----
Początkujący

DSC08544i.jpg


Witam :) choć nie przepadam za pająkami ten robi na mnie pozytywne wrażenie :)

profile.country.en_GB.title
sadam_
Użytkownik

Ania dziękuje wszystkim pięknie za komplementy :P

Tadeusz - jak tylko posiądę taką umiejętność to jej te oczka rozjaśnię:)

karolca - gdybym nacisnął spust ułamek sekundy wcześniej - byłyby emocje. Ponieważ Ania jest jeszcze malutka to na jej twarzy goszczą przeróżne grymasy zmieniane z zawrotną częstotliwością

SZFENDAK - Ania będzie częstym gościem w albumie (żona zastanawia się czy zrobię jej więcej zdjęć w ciągu roku niż naszemu psu:) ), ale chwilowo ciężko jest zrobić coś fajnego - za oknem zimno, a w domu ciemno. W tych krótkich chwilach gdy świeci słońce mała śpi:( A tak przy okazji to może Kolega założy jakiś album - bo widzę ostatnio fajne sikorki a na NK jakoś średnio mi się je ogląda :D

betssy - cieszę się, że się coś spodobało. Pajączków pewnie będzie więcej bo jakoś lubię je focić :slight_smile:

No to skoro o chłopaku wspomniałem, to go przedstawmy:

profile.country.pl_PL.title
karolca
Nowicjusz

Wiem jak ciężko foci się dzieci (w każdym wieku).
Psiak śliczny, ale tak trochę ma za nisko pysk na tym zdjęciu. Źle mi się patrzy. Jak obcięłam trochę tła z góry i proporcje między górnym odstępem od ucha do góry a dolną od końca pyska na dół - jest ok.
Namieszałam, sama już nie wiem o co chodzi :D

Podejrzewam, że Córcia pobije psiaka :)

profile.country.PL.title
SZFENDAK
Poszukiwacz

Zeus- rozrabiaka co chciał mnie ugryźć śliczny A album może wreszcie się skuszę :smileyredface:

profile.country.en_GB.title
sadam_
Użytkownik

Próbowałem się troszkę pobawić w PSie. Jest lepiej? Czy lepiej nie mówić?

profile.country.pl_PL.title
karolca
Nowicjusz

sadam napisał(a):

Próbowałem się troszkę pobawić w PSie. Jest lepiej?



TAK :) mądra z niej dziewczynka :) (widać po oczach).

profile.country.en_GB.title
sadam_
Użytkownik

karolca - czy mądra to się okaże za kilka lat, na razie jest dobrze i daje spać w nocy :D

Ostatni opogoda nie rozpieszcza, brakuje słońca, jest mokro i z domu się wyjść nie chce. Na szczęście czasami trzeba przewietrzyć Anulkę, więc powstały takie pstryki na spacerze:

profile.country.en_GB.title
sadam_
Użytkownik

Nowe zdjęcie Ani:)