anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Tomek69N czyli fotki "by the way"

profile.country.PL.title
Tomek69N
Poszukiwacz

Tomek69N czyli fotki "by the way"

Od czegoś trza zacząć :)

1 511 ODPOW. 1 511
profile.country.PL.title
Tomek69N
Poszukiwacz

Dzięki za odwiedziny Gościom :c10 Niestety stłukłem filtr Hoya PL , bo troszkę bym poczarował ale się cieszę , że mimo wszystko jeszcze mogę, bo ma czym, robić zdjęcia po ostatnich, moich "górskich koziołkach" :thumbsup:

profile.country.pl_PL.title
tweety------
Początkujący

Nigdy mi się nie opatrzą te twoje widoczki z północy. Ten jest bardzo urodziwy :c4

profile.country.PL.title
Tomek69N
Poszukiwacz

Dzięki Tweety. Z północy czy nie stąd to nieistotne. Świat jest urodziwy wszędzie ;)
Łapię się na tym, że patrząc przez własne okno w chacie czy u klienta w robalu, że już, już bym wyskoczył przed domostwo albo choć do okna żeby pstryknąć, bo na zewnątrz ślicznie...ale potem "spoko, Tomuś, wrzuć na luzik - jutro też będzie jeszcze dzień". Często po prostu fotka nie wyglądałaby ;) Oko ludzkie, choć zoomu i ekstra bajerów nie posiada jest doskonalsze w odzwierciedlaniu obrazu niż szkło i matryca lustrzanki. Czasem potem żałuję, bo sytuacja się już nie powtarza jednak i żal zostaje...

profile.country.pl_PL.title
Aniqa.
Poszukiwacz

Cudną chwilę uwieczniłeś podczas owej przerwy :c4

profile.country.pl_PL.title
Starosta.
Początkujący

pozazdrościć uchwycenia :thumbsup:

Pozdrawia Starosta :grin:
profile.country.PL.title
Tomek69N
Poszukiwacz

Żeby nie było, że same nudne widoczki pstrykam to wrzucam kilka z wypadu z Synkiem. B&W nie tej jakości co krisa ale też i sytuacja była nieco specyficzna. Zdjęcia z ręki, bez oka - na oko ;)
Miejsce to Gąsienicowa i "Murowaniec", pora posiłków, lekki tłok.

profile.country.PL.title
Tomek69N
Poszukiwacz

...i na dobranoc coś znad Czarnego Gąsienicowego. Dziewczyna w celu zwabienia pierzastych pływadełek ;) używała naturalnej (chyba) przynęty a ja (czym zaimponowałem Synowi) onomatopei :slight_smile:

docentstopczyk
Początkujący

wejrzyj synku - bardzo bardzo!

profile.country.pl_PL.title
BuBu__
Początkujący

121 najlepsze :thumbsup:

profile.country.pl_PL.title
doslav.
Poszukiwacz

Tu byłem.



doslav


:nauseated_face:





A tak poza konkurencją - to się nam kolega rozszalał... Nie chcę (ale muszem) się powtarzać (czy też powtarzać za innymi) ale faktycznie piękne te widoczki u Ciebie :thumbsup:
Noooo... A tę onomatopeję to koniecznie musisz zaprezentować przy najbliższej okazji :nauseated_face: