anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Tomek69N czyli fotki "by the way"

profile.country.PL.title
Tomek69N
Poszukiwacz

Tomek69N czyli fotki "by the way"

Od czegoś trza zacząć :)

1 511 ODPOW. 1 511
profile.country.pl_PL.title
Bertone.
Poszukiwacz

Cześć Tomek69N
114 - fajny widoczek ... i tyle ;)
117 - podoba się , kolorki bardzo fajne.
116 - brawo :c4
115 - może być ale ciachnąłbym troszke dół :c8
118 - chyba ustawie sobie na tapete :nauseated_face:
119 - takie jakieś nie wyraźne
120 - :c9
121- taki jakiś bałagan , nie podoba się :(
122 - kaczuszki fajne
123 - hmmm... z seri B&W jakie widziałem najlepsze :)

Pozdrawiam

__________"Niewiele rzeczy przybliża świat tak, jak czyni to fotografia. Dzięki niej odległe miejsca i ludzie stają się bliscy, a nasze życie bogatsze"__________
profile.country.PL.title
Tomek69N
Poszukiwacz

Dzięki Bertone.
Na usprawiedliwienie b&w: tylko 123. było na zewnątrz w znakomitym, pochmurnym świetle a reszta w ciemnym schronisku na wysokim ISO, bez lampy no i z ręki przed sobą , często pod dziwnym kątem a nie z oka więc to jest powodem kiepskiej jakości. Miałem nie wstawiać ale kadry mi się podobają a poza tym mieliśmy z Młodym trochę uciechy przy podglądaniu "współturystów" :slight_smile:
Co do "fajnych kaczuszek" to są takie sobie ale mnie się skojarzyła taka historia: lider, który przypłynął pierwszy odwraca się do reszty i ją stopuje "spoko ten tutaj niczego dla nas nie ma tylko wali głupa" ;)
Używanie fototapety jest kosztowne - wyślę fakturę ;)

profile.country.pl_PL.title
Bertone.
Poszukiwacz

Jeśli zdecyduję się na tapetę to napewno dam Tobie znać .... ;)
Nie musi być faktura , wystarczy paragon :slight_smile:

__________"Niewiele rzeczy przybliża świat tak, jak czyni to fotografia. Dzięki niej odległe miejsca i ludzie stają się bliscy, a nasze życie bogatsze"__________
profile.country.PL.title
Tomek69N
Poszukiwacz

Mnie nie stać na tapety - mam czarne tło ;)

profile.country.pl_PL.title
Bertone.
Poszukiwacz

:slight_smile:

__________"Niewiele rzeczy przybliża świat tak, jak czyni to fotografia. Dzięki niej odległe miejsca i ludzie stają się bliscy, a nasze życie bogatsze"__________
profile.country.PL.title
JennyM-----
Poszukiwacz

120, uśmiechnęłam się do siebie - wszędzie chodzę z książką i czytam jak tylko mam chwikę przestoju :)
122 się mi też podoba z róznych względów

profile.country.PL.title
mat_czok
Expert

Tomku właśnie sprawdziłem na mapie miejsce gdzie teraz przebywasz, nie spodziewalem sie ze jest to az tak na polnocy. a ja sie z Oulu wyrwałem :P

profile.country.pl_PL.title
kuraq.
Poszukiwacz

114,115,118 naprawdę kozackie krajobrazy.

profile.country.pl_PL.title
tweety------
Początkujący

Co u ciebie jestem, to zachwycam się pięknymi krajobrazami. Tym razem dla odmiany wskażę 121 (wejrzyj synku) za ciekawie uchwycony moment. Chociaż panienka z okienka i czytelnia też mi się podoba :thumbsup:

profile.country.pl_PL.title
jareklubicz.
Poszukiwacz

No cóż tylko pozazdrościć takich widoczków i ujęć :thumbsup: reszta została już powiedziana pozdrawiam