anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Tomek69N czyli fotki "by the way"

profile.country.PL.title
Tomek69N
Poszukiwacz

Tomek69N czyli fotki "by the way"

Od czegoś trza zacząć :)

1 511 ODPOW. 1 511
profile.country.pl_PL.title
rakastan00
Poszukiwacz

125 - super. Jak tam dojechać?

profile.country.pl_PL.title
tweety------
Początkujący

125 :c4
A 124 za Starostą :thumbsup:

profile.country.pl_PL.title
smoku215
Początkujący

124 buty też mogą być, a co, gorsze są ;)
125 jak Aniqa, bajkowo :thumbsup:

profile.country.PL.title
Tomek69N
Poszukiwacz

rakastan00 napisał(a):

125 - super. Jak tam dojechać?


Wsiadasz w Gdańsku na prom do Nynashamn (Stockholm), jedziesz wzdłuż szwedzkiego wybrzeża na północ aż ci się skończy Bałtyk, później wzdłuż granicy z Finami i jak pomyślisz, że jesteś już na Księżycu (nie chciałbym żeby mi się tam popsuło auto) tzn. że masz przed sobą ostatnie kilometry do Norwegii. Stamtąd to już parę godzin tylko na płn.-zach.. Jakieś co najmniej dwadzieścia kilka godzin podróży non-stop plus 18 na promie.

profile.country.pl_PL.title
BuBu__
Początkujący

125, zakochałam się w tym widoku - kolory miodzio

profile.country.PL.title
Tomek69N
Poszukiwacz

125, zakochałam się w tym widoku - kolory miodzio


Ja też. To była ostatnia fotka zrobiona dzisiaj. Na te fiolety wpadnij na Podhale i w Tatry. Mnóstwo tam tego w sezonie. Mogę udowodnić ;)

profile.country.PL.title
JennyM-----
Poszukiwacz

Tomek69N napisał(a):

Wsiadasz w Gdańsku na prom do Nynashamn (Stockholm), jedziesz wzdłuż szwedzkiego wybrzeża na północ aż ci się skończy Bałtyk, później wzdłuż granicy z Finami i jak pomyślisz, że jesteś już na Księżycu (nie chciałbym żeby mi się tam popsuło auto) tzn. że masz przed sobą ostatnie kilometry do Norwegii. Stamtąd to już parę godzin tylko na płn.-zach.. Jakieś co najmniej dwadzieścia kilka godzin podróży non-stop plus 18 na promie.

krótko mówiąc tam gdzie renifery zawracają? ;)
124,125 :c4 zwłaszcza to zestawienie kolorystyczne chmur i kwiatów na 125 cudne :)

profile.country.pl_PL.title
midyrsz
Początkujący

124 - Przepiękne no :c4 :c4 :c4
125 - Bardzo ładne :thumbsup:

profile.country.en_GB.title
Michal.
Poszukiwacz

124 - mi też z tymi butami się podoba :D
125 - bajeczne kolorki :thumbsup:

profile.country.PL.title
Tomek69N
Poszukiwacz

Dzięki za ciepłe słowo i odwiedziny :c10
Dziś miałem troszkę dalej niż zwykle do robala - ponad w pół drogi do Narviku czyli 135km na południe i jakieś 25km w głębi lądu z dala od ciepłego fiordu. Roboczy dzień zaczął się i skończył malowniczo czego te fotografie w żadnej mierze nie oddają - pstrykałem w czasie jazdy jedną ręką znaczy się "by the way" jak...