anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Tomek69N czyli fotki "by the way"

profile.country.PL.title
Tomek69N
Poszukiwacz

Tomek69N czyli fotki "by the way"

Od czegoś trza zacząć :)

1 511 ODPOW. 1 511
profile.country.pl_PL.title
Bertone.
Poszukiwacz

No Panie Tomku jak na foty z jednej ręki to extra :c4
Mój faworyt to 126 :thumbsup:

__________"Niewiele rzeczy przybliża świat tak, jak czyni to fotografia. Dzięki niej odległe miejsca i ludzie stają się bliscy, a nasze życie bogatsze"__________
profile.country.en_GB.title
Michal.
Poszukiwacz

126 piękne :thumbsup:
127 światło przebijające się przez chmury bardzo mi się podoba ale przeszkadza jednak ten badylak z prawej strony
:c4

profile.country.PL.title
Tomek69N
Poszukiwacz

Do 128. wysiadłem z auta ale 126. przez przednią szybę rano poganiany TIR-em na ogonie a 127. przez boczną opuszczoną jadąc wolno i jednym okiem na drogę patrząc ;).

profile.country.PL.title
Paulina.
Poszukiwacz

No Tomku jest na czym oko zawiesić :c4
muszkieter już napisał w sumie wszystko, ale Ja dodam po Twojej wcześniejszej wypowiedzi że jak na zdjęcia w czasie jazdy to :thumbsup:
ale przydałaby się krisowa parówka za ryzyko jeśli chodzi o zdjęcie 127 nie wystarczą Ci te siniaki po upadku oj Ty ryzykancie...

profile.country.en_GB.title
mbmark
Nowicjusz

Trzeba bylo sie zatrzymac ... nie zawsze sie trafia ladne swiatelko :smileyevil:

profile.country.PL.title
Tomek69N
Poszukiwacz

Już rozwaliłem raz oponę na krawężniku ale miałem blisko do chaty :smileyredface: Na 126. jest świeży śnieg z nocy. Poprószył jak pudrem babkę. Spadł o tydzień wcześniej niż rok i dwa lata temu i nocą już blisko zera jest.
mbmark witam u mnie. Tutaj ładne światło i tęcza a nawet zorza to chleb powszedni :slight_smile:

profile.country.PL.title
JennyM-----
Poszukiwacz

rozpłynęłam się przy 126 :c4

profile.country.PL.title
Tomek69N
Poszukiwacz

Eeee coś się za szybko rozpływacie dziewczyny ;)
Takich pstryków to mogę TB-ty w torbach nabrać do Polski...
Problem mam jedynie z przesuniętą matrycą względem lustra i reszty optyki po moim upadku.
Przesunięcie jest o 15-20% w pionie i niewielkie w poziomie.
Przy wielu kadrach włazi nie to co trzeba a po założeniu filtra połówki albo osłony to już nie jest winieta ale lorneta na ćwierć kadru i nie ma czasem z czego "cropić". Da się cos takiego doraźnie samemu usunąć? Obiecuję potem ładnie naprawić w serwisie. Gwarancję i tak diabli wzięli. A propos ile naprawa takiego czegoś może trwać? Będę w kraju niezbyt długo następnym razem w końcu września.

profile.country.pl_PL.title
Aniqa.
Poszukiwacz

Widoki jak zwykle urzekające i pięknie pokazane :c4

profile.country.pl_PL.title
BuBu__
Początkujący

noo widoczek ładny ale ten cień... no ale cóż poradzisz i tak jest cudnie :thumbsup: