anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Tomek69N czyli fotki "by the way"

profile.country.PL.title
Tomek69N
Poszukiwacz

Tomek69N czyli fotki "by the way"

Od czegoś trza zacząć :)

1 511 ODPOW. 1 511
profile.country.pl_PL.title
Starosta.
Początkujący

Tomku :flushed:
Jeżeli Ci padło tylko SSS to zrobią Ci to nawet w 3 dnii ;) Sam się o tym przekonałem jak wysyłałem moją dwusetunie :nauseated_face:

A co do zdjątek to ładne :thumbsup:

Pozdrawia Starosta :grin:
krzyho4
Początkujący

:thumbsup: piekne te krajobrazy u ciebie , przydalo by sie choc troszke takich u nas w PRL-u

Creatoor
Początkujący

Tomek powiem tylko tyle, że jestem na etapie przekonywania mojej pani, że Garda w przyszłym roku odpada. Muszę tylko w delikatny sposób naprowadzić ją na nowy cel. Tylko, że ona to straszny zmarzluch. Boję się, że mi tam zamarznie ;) Piękne klimaty.

profile.country.pl_PL.title
ania.s
Początkujący

Pokaż jej zdjęcia zrobione przez Tomka ;)
Chociaż uwielbiam gorący klimat, to przeglądając tą galerię sama mam ochotę tam pojechać... na troszkę :nauseated_face:

Creatoor
Początkujący

Pokazywałem... Pierwsze pytanie: "Jaka tam temperatura?". Drugie pytanie,a właściwie stwierdzenie, że mam jej załatwić nr tel. Tomka. Chociaż już raz chciała jak jeszcze był z kubkiem! Zmiękła jak powiedziałem, że żonaty :slight_smile:
Tomek, jak nie da rady inaczej to samemu przyjadę. Najpierw odbębnię Italię a potem ku fiordom! A miała być męska wyprawa do Kanady...

profile.country.PL.title
Tomek69N
Poszukiwacz

Witam u mnie :c10
Creoś Norwegia jest bliżej, no chyba, że zależy ci na odległości... ;)
Aura najlepsza jest w lipcu i wtedy osiąga czasem 25st. C ale nie za często. To już ekstrema :slight_smile:
W nocy przedwczoraj spadł już pierwszy śnieżek lekki w górach a jest dopiero sierpień...o dwa tygodnie wcześniej niż w zeszłym roku i dwa lata temu (tyle sięgam pamięcią). Maj chyba lepiej spędzić jeszcze w Italii jeśli masz możliwość a potem do Norwegii podskoczysz sobie w czerwcu-lipcu. W stosunku do męskiej Kanady oszczędzisz na biletach lotniczych a możesz i samochodem podjechać. Z familią na pewno wyjdzie wtedy taniej.

profile.country.pl_PL.title
colorful-----
Początkujący

Tomku nie zachwalaj tak Norwegii, bo zamiast iść na studia to jakiejś pracy 'od zaraz' na północy poszukam :slight_smile:

o zdjęciach pisać nie będę - jak zawsze :c4 i to mimo uszkodzonego sprzętu :)

profile.country.pl_PL.title
tweety------
Początkujący

Tomku, wszystkie trzy ostatnie krajobrazy :c4 Piękne kolory i światło. Co tu dużo mówić, widoki rekompensują niskie temperatury.

profile.country.PL.title
Tomek69N
Poszukiwacz

colorful napisał(a):

Tomku nie zachwalaj tak Norwegii, bo zamiast iść na studia to jakiejś pracy 'od zaraz' na północy poszukam :slight_smile:

o zdjęciach pisać nie będę - jak zawsze :c4 i to mimo uszkodzonego sprzętu :)


Dzięki Panno Kolorowa :) wakacyjna praca to dobry pomysł ale po pierwszym roku!
Tweety dzięki również. Z tym zimnem to przesada - jest chłodno cały czas (10miesięcy co najmniej w polarze) ale niezbyt mroźnie.

profile.country.PL.title
Tomek69N
Poszukiwacz

Starosta napisał(a):

Tomku :flushed:
Jeżeli Ci padło tylko SSS to zrobią Ci to nawet w 3 dnii ;) Sam się o tym przekonałem jak wysyłałem moją dwusetunie


Żywię nadzieję :)

krzyho4 napisał(a):

:c1 piekne te krajobrazy u ciebie , przydalo by sie choc troszke takich u nas w PRL-u


W PRL-u też było ładnie a teraz mamy PL jak POLAND i jest przepięknie ;)