anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Tomek69N czyli fotki "by the way"

profile.country.PL.title
Tomek69N
Poszukiwacz

Tomek69N czyli fotki "by the way"

Od czegoś trza zacząć :)

1 511 ODPOW. 1 511
profile.country.PL.title
Tomek69N
Poszukiwacz

Dziś w drodze powrotnej z robala czasem na szczęście przestawało padać :)

profile.country.pl_PL.title
BuBu__
Początkujący

chciała bym mieć taka drogę z pracy do domu - a te kolory, miodzio, jak zwykle heh

profile.country.PL.title
Tomek69N
Poszukiwacz

Widoki są do focenia ale co to trza się ich nakroić, ile mega bezpowrotnie ująć z kadru żeby nie było winiety-lunety...

profile.country.pl_PL.title
BuBu__
Początkujący

dla mnie może być i bez krojenia, bo widok i tak piekny będzie - na każdym foto masz tak bajeranckie kolory ze szok

krzyho4
Początkujący

a mnie sie marzy jechac tam na rybki ;)

profile.country.pl_PL.title
tweety------
Początkujący

Mnie to już łapki od klaskania bolą, ale co tam :c4

rabarbar-----
Początkujący

oba zdjęcia jak zawsze super, ale 141 jak dla mnie to juz perwresja natura sie tam dla Ciebie obnaża .. :c4

profile.country.pl_PL.title
Aniqa.
Poszukiwacz

Obydwa zdjęcia są piękne,a co do 141 to zgadzam się z poprzednikiem :c4

profile.country.PL.title
Tomek69N
Poszukiwacz

Dziś w związku z widocznością nieomal żadną z powodu ulewy przy której wycieraczki wysiadają zapodaję powtórkę z wczoraj i konkurs bez nagród co się komu kojarzy z foto nr 144. kat. zdjęcia turystyczna (jak wszystkie) i prosze o nie komentowanie łojesu ale druty. A tak w ogóle a propos wypowiedzi jednego z użytkowników forum: na tej fotce ujałem koloru bo było go mimo pochmurnego nieba zbyt dużo, podniosłem jedynie kontrast i chyba przeostrzyłem ale to dla dobra skojarzeń. Konkurs start!

profile.country.pl_PL.title
acinloop
Nowicjusz

Oglądam Twoją galerię na bieżąco i powiem Ci jedno: strasznie zazdroszczę Ci tych widoków. Galeria super :thumbsup: