anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Tomek69N czyli fotki "by the way"

profile.country.PL.title
Tomek69N
Poszukiwacz

Tomek69N czyli fotki "by the way"

Od czegoś trza zacząć :)

1 511 ODPOW. 1 511
profile.country.pl_PL.title
BuBu__
Początkujący

cudnie wyglądają góry otulone chmurami
162 i 163 :thumbsup:

profile.country.PL.title
Tomek69N
Poszukiwacz

Starosta napisał(a):


choć ostatnie zdjęcie mnie zaskoczyło - dlaczego aż f32 :question:


Zapomniałem się po testowym zdjęciu na czystość matrycy :smileyhappy: potem zauważyłem dopiero...
Dziś spadło sporo deszczu i trochę świeżego białego na góry. Aura była w drodze powrotnej łaskawa więc jak ogarnę się to pobawię się fotkami :c10

profile.country.PL.title
Tomek69N
Poszukiwacz

Aura mnie dziś nie rozpieszczała i zmokłem kilkakrotnie. Powrót do domu jednak obfitował w kolory. Światło było cud, miód i wafelki ale fotki z chorego aparatu niestety nie oddają tego :( niemniej starałem się jak mogłem...

profile.country.pl_PL.title
doslav.
Poszukiwacz

No i pięknie się wystarałeś :thumbsup:

Kurde - już masz te fajne kolorki :c7 Ale ja dziś też wyskoczyłem na mały, solowy spacerek i liście zaczynają nabierać jesiennych barw...

profile.country.PL.title
Tomek69N
Poszukiwacz

Kolory ulegały totalnym przemianom co kilka kilometrów :)

profile.country.pl_PL.title
doslav.
Poszukiwacz

No dobra :slight_smile:

A dwa ostatnie strzały... Mmmmiodzio... :thumbsup: :D

profile.country.PL.title
Tomek69N
Poszukiwacz

Ktoś tam na forum marudził, że świat jest szary...nie wiem co on bierze ale powinien to rzucić ;)
Żadnych kolorowanek jedynie miejscowa zabawa światłem i kontrastem. W deszczowy dzień. Była jeszcze tęcza ale nic ciekawego nie sfociłem z nią. Mykała to tu, to tam a nawet dwoiła się i troiła ale w kadr mi nie weszła odpowiednio do pokazania :(

profile.country.pl_PL.title
Aniqa.
Poszukiwacz

Patrzę i patrzę i nie wiem jakich słów używać,żeby się nie powtarzać...piękne złocistości i ośnieżone szczyty...cudo :c4 i jeszcze ta słoneczna ulewa... :c4

profile.country.pl_PL.title
hovany
Poszukiwacz

Mogę wpaść na weekend? Bo na zdjęciach i ładnie i chyba dobrze... Za młody jestem na ocenianie.

BZ
profile.country.PL.title
Tomek69N
Poszukiwacz

hovany napisał(a):

Mogę wpaść na weekend? Bo na zdjęciach i ładnie i chyba dobrze... Za młody jestem na ocenianie.


Oceniaj ile chcesz :c10
Ładnie ale wszędzie daleko a najbardziej do domu...