anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Tomek69N czyli fotki "by the way"

profile.country.PL.title
Tomek69N
Poszukiwacz

Tomek69N czyli fotki "by the way"

Od czegoś trza zacząć :)

1 511 ODPOW. 1 511
profile.country.pl_PL.title
rakastan00
Poszukiwacz

175. Bardzo ładnie i pasek wody mi nie przeszkadza

profile.country.PL.title
Tomek69N
Poszukiwacz

tzn ogólnie akwen mi nie przeszkadzał, głównie ten bardzo wąski pasek w prawym dolnym rogu ;)
ale teraz również wyglada miodzio :thumbsup:


Chlasnąłem porządnie, bo tnąc z jednej strony zostawał pasek równie cienki po drugiej. Poza tym przy okazji przyuważyłem iż jest ciut krzywo czego nikt nie dostrzegł lub nie chciał nic pisać ;)
Ciepły kolor wyrównałem do fotki 174.

profile.country.pl_PL.title
Aniqa.
Poszukiwacz

Mi się podoba i pierwsza i druga wersja 175 :thumbsup:

profile.country.pl_PL.title
tweety------
Początkujący

Do Ciebie Tomku to sobie lubię zajrzeć wieczorkiem i zrelaksować się podziwiając piękno skandynawskiej natury. Po obejrzeniu pięknych fotek z plenerku by the way zawsze mam kolorowe sny :D

profile.country.PL.title
Tomek69N
Poszukiwacz

Wygrzebane z dysku :)
Wyspa Letnia latem...

profile.country.pl_PL.title
tweety------
Początkujący

Ależ tam pięknie! Miło sobie zawiesić spojrzenie na takim widoczku, szczególnie gdy grypsko uziemiło mnie pod kołderką :cry:
Lubię takie szerokie spojrzenia przez oko obiektywu. A właśnie, czym pstrykałeś? Się rozglądam za szerokim kątem do krajobrazów i póki co chyba Sigma 10-20 wpadła mi w oko albo coś z fiszajek. Jeszcze nie wiem. Przepraszam za moją dygresję w twojej galerii odnośnie szerokiego kąta :smileyredface: Ale jak będziesz miał jakieś sugestie, to chętnie wezmę je pod uwagę :nauseated_face:

profile.country.PL.title
Tomek69N
Poszukiwacz

Cóż szeroki kąt to mus ale póki co musi mi starczyć ten co mam 16-105. W sumie niczego poza trybem makro mi w nim nie brakuje. Już mi polecano ten szeroki zoom Sigmy ale wydałem na naprawę puszki tyle, że chyba starczyłoby na niego :(
Powrotu do zdrowia tweety.

profile.country.pl_PL.title
Aniqa.
Poszukiwacz

Wyspa Letnia - przyjemny widoczek :c4
Takie widoki zachęcają do podróży i to bardzo :)

profile.country.pl_PL.title
Bertone.
Poszukiwacz

Wyspa Letnia , fajny widoczek :thumbsup:

__________"Niewiele rzeczy przybliża świat tak, jak czyni to fotografia. Dzięki niej odległe miejsca i ludzie stają się bliscy, a nasze życie bogatsze"__________
profile.country.PL.title
Paulina.
Poszukiwacz

Ostatnia wygrzebana z dysku :thumbsup: jak i każdy Twój widoczek ;)