anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Tomek69N czyli fotki "by the way"

profile.country.PL.title
Tomek69N
Poszukiwacz

Tomek69N czyli fotki "by the way"

Od czegoś trza zacząć :)

1 511 ODPOW. 1 511
profile.country.PL.title
gegra71
Poszukiwacz

176 super :c4

profile.country.pl_PL.title
colorful-----
Początkujący

oooo... cudnie! te kolory, ta różnorodność krajobrazu... coś pięknego :nauseated_face:

profile.country.pl_PL.title
ludzik82r
Początkujący

super widoczek

profile.country.PL.title
Tomek69N
Poszukiwacz

colorful napisał(a):

oooo... cudnie! te kolory, ta różnorodność krajobrazu... coś pięknego :nauseated_face:


Dziękuję. Czasem mam wrażenie, że za dużo się dzieje w kadrze, co zauważył też kris, no ale nie potrafię się powstrzymać przed ujęciem wszystkiego co mi się podoba w jednym...
Ostatnio oglądałem obrazy nieco starszych panów z ubiegłych stuleci więc nieco mniej mam stresu z tym moim dylematem. U nich też sporo się działo na płótnie ;)

profile.country.pl_PL.title
colorful-----
Początkujący

czasem jest tak, że w kadrze dzieje się dużo i to wprowadza chaos, nie wiadomo na czym oko zawiesić, na którym elelmncie się skupić. czasem, z kolei, w kadrze dzieje się dużo, ale jakoś to ze sobą harmonizuje i tworzy wspólną, miłą dla oka, aczkolwiek właśnie różnorodną całość. Twoje zdęcia zaliczyłabym do drugiej kategorii :)

profile.country.PL.title
Tomek69N
Poszukiwacz

Dziękuję Pannie za komplement :smileyredface:

profile.country.pl_PL.title
Matti-----
Początkujący

no no widoczki pierwsza klasa :)

oldguest
Początkujący

Jedno z najbardziej mi się podobających. Nie wiem może to ten ptaszek albo kolory. :thumbsup:

profile.country.pl_PL.title
jareklubicz.
Poszukiwacz

Witam każdy Twój widoczek ma coś w sobie :thumbsup: chyba się usmiechnę do Ciebie bo niejeden by się nadawałna tapetkę pozdrawiam

profile.country.PL.title
JennyM-----
Poszukiwacz

176 bardzo fajnie wyszedł :c4