anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Tomek69N czyli fotki "by the way"

profile.country.PL.title
Tomek69N
Poszukiwacz

Tomek69N czyli fotki "by the way"

Od czegoś trza zacząć :)

1 511 ODPOW. 1 511
profile.country.pl_PL.title
Aniqa.
Poszukiwacz

Najbardziej podoba mi się 197 :thumbsup:

profile.country.PL.title
Tomek69N
Poszukiwacz

Dziękuję za odwiedziny i komentarze. W związku z nikłą ilością światła - Latarenki :)

profile.country.PL.title
gegra71
Poszukiwacz

Widoczki jak zawsze u ciebie bardzo ładne. :D
Z ostatnich najbardziej mi się podoba 201 :thumbsup:

profile.country.PL.title
Tomek69N
Poszukiwacz

Miło mi. Na dobranoc ociupinka plaży :)
Brak światła daje się we znaki...

profile.country.pl_PL.title
ludzik82r
Początkujący

super

profile.country.pl_PL.title
colorful-----
Początkujący

ja odrobinę wrócę - czy to tylko złudzenie optyczne, czy 196 leci odrobinkę w prawo?

poza tym detalem - widać to na większości ostatnich zdjęć, ale najbardziej rzuciło mi się w oczy na 197 i 198 - świetnie wykorzystujesz kotrasty między ciepłymi, a chłodnymi barwami, jednocześnie każda z nich zachowuje swój charakter - nie ma na Twoich zdjęciach przecieplenia zimnych, czy ochłodzenia ciepłych barw.

co do ostatniego zdjęcia jeszcze - to jedno mniej mi się podoba - wkradł tu się jakiś chaos. za dużo tych elementów i wzrok mi się gubi - zrezygnowalabym albo z badylków na pierwszym planie, albo z ludzi na plaży. tym bardziej że ta czerwona kurtka kłóci mi się ze złocistymi trawami.

profile.country.PL.title
Tomek69N
Poszukiwacz

colorful No wreszcie nie było tylko och i ach. Dzięki. Faktycznie otwarłem własnie 196 - leci i to niemało ;) wstawiłem krzywą wersję... Chaos to był eksperyment z czerwonym akcentem ;) Mam zdjęcie identyczne lecz bez tej pary ale postanowiłem poszaleć - nieomal nigdy nie wstawiam widoczków z ludźmi ;) Do znajomego przyleciała żona więc obwiozłem ich trasą widokową (a ochów z jej strony nie było końca...) i gdy sobie spacerowali ująłem ich poprzez te kłosy. Fakt co za dużo to nie zdrowo :D

profile.country.PL.title
Tomek69N
Poszukiwacz

Kat. wrzutki - atrakcja turystyczna :)
Kadry nie powalają może ale zwierz piękny. Wczoraj jadąc przez księżycowe okolice ustrzeliłem renifery pasące się tuż obok drogi. Ruch dobowy można policzyć tam na palcach a ludzie do nich nie strzelają więc zachowywały się beztrosko...

profile.country.pl_PL.title
smoku215
Początkujący

No Tomek, świetne polowanie :c4 :thumbsup: , piękne Renifery, Mikołaj będzie miał z nich pożytek :slight_smile:

profile.country.en_GB.title
Michal.
Poszukiwacz

203 - coś chyba ruszone
204 - ładnie pokazany zwierzak :thumbsup: