anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Tomek69N czyli fotki "by the way"

profile.country.PL.title
Tomek69N
Poszukiwacz

Tomek69N czyli fotki "by the way"

Od czegoś trza zacząć :)

1 511 ODPOW. 1 511
profile.country.PL.title
Tomek69N
Poszukiwacz

Skandynawia mi nie jest mi dziwną ;) Zachwyt nad nią również. Rozumiem go. Polarsirkelen przejechałem w bardziej odludnym miejscu tzn. na płaskowyżu potęgującym wrażenie egzotyczne - było to pierwszy raz pod koniec czerwca'07 i nie znalazłem tam niczego oprócz śniegu i kamoli ;)
Reasumując jeśli ktoś ma ochotę wybrać się tutaj to chętnie wskażę mu na "mojej północy" fajne miejsca...

profile.country.PL.title
Tomek69N
Poszukiwacz

Z wczorajszej przejażdżki po okolicy w mroczne choć wczesne popołudnie. Na zdjęciu miejsce spoczynku częściowo obciętego wraku niemieckiego pancernika Tirpitz zatopionego niedaleko Tromsø, na rzut kamieniem od wyspy Håkøya. Wystająca część ukazuje się podczas odpływu.
http://www.kbismarck.org/forum/viewtopic.php?t=436" target="_blank" target="_blank" target="_blank
Zegar aparatu wg czasu letniego. Zero ingerencji suwakami. Zero korekty oświetlenia. ISO 200. Z ręki bez SteadyShot i statywu. Test trzeźwości po andrzejkach ;) i próba oddania klimatu.

profile.country.pl_PL.title
Bertone.
Poszukiwacz

Widoczek przyjemny :thumbsup:

Tomek69N napisał(a):

Zero ingerencji suwakami. Zero korekty oświetlenia. ISO 200. Z ręki bez SteadyShot i statywu. Test trzeźwości po andrzejkach ;) i próba oddania klimatu.


Gratuluje :smileythumbsup:

__________"Niewiele rzeczy przybliża świat tak, jak czyni to fotografia. Dzięki niej odległe miejsca i ludzie stają się bliscy, a nasze życie bogatsze"__________
profile.country.PL.title
kris..
Pasjonat

Tomek69N napisał(a):

ISO 200. Z ręki bez SteadyShot i statywu. Test trzeźwości po andrzejkach ;)


nieporuszona fotka na ogniskowej 20mm przy czasie 1/30 to nie jest wyczyn. Co innego 30sekund :smileymrgreen:

fotka moim zdaniem średnia. Uciąłbym dół, bo ta ciemnica rozprasza

____________________
FF. 14mm. 35mm. 50mm. 85mm. 135mm. 500mm. 70-210
thank god i'm a photographer
profile.country.PL.title
Tomek69N
Poszukiwacz

kris napisał(a):

Tomek69N napisał(a):

ISO 200. Z ręki bez SteadyShot i statywu. Test trzeźwości po andrzejkach ;)


nieporuszona fotka na ogniskowej 20mm przy czasie 1/30 to nie jest wyczyn. Co innego 30sekund :nauseated_face:


Jakbyś dnia poprzedniego a raczej nocy tyle razy etykietę przeczytał co ja to byś inaczej myślał ;)

kris napisał(a):

fotka moim zdaniem średnia. Uciąłbym dół, bo ta ciemnica rozprasza


No nic nie poradzę, że ciemno ;) chodziło mi głównie o miejsce spoczynku starego, pancernego drania, którego tak długo i aż do skutku RAF ścigał.

profile.country.PL.title
Tomek69N
Poszukiwacz

Lajam napisał(a):

No wreszcie zorze :c4
Tylko mam prośbę...wstaw czasem jeszcze coś innego oprócz zorzy ;)


No to munlajt nad morzem może?

profile.country.pl_PL.title
kuraq.
Poszukiwacz

Fajny kolor łysego tam macie, u nas taki bladi bidulek.

profile.country.en_GB.title
Michal.
Poszukiwacz

ta zorza z 216 to po prostu bajeczka :c7

profile.country.PL.title
Tomek69N
Poszukiwacz

kuraq napisał(a):

Fajny kolor łysego tam macie, u nas taki bladi bidulek.


Opalony łysoń występuje wszędzie dopóki nisko wisi ;) tak już ma...
ta zorza z 216 to po prostu bajeczka :c7


Dzięki :D
Niestety pogorszenie aury nici ze zdjęć choć przedpołudnie było wielce obiecujące (krwawe niebo) - śnieżyca w ciągu "dnia" ;) (na moście nad fiordem śnieg pada ukośnie do góry :c3 ), ciepłe, południowe wiatrzysko wieczorem wszystko topi (15cm świeżego, mokrego, białego paskudztwa pod chatą), a rankiem trza drapać 2cm lodu z auta i wspominać pochlebnie wszystkich świętych świata :c2 żeby do rowu nie wpaść (bo tutaj nie sypią raczej niczym).

profile.country.pl_PL.title
smoku215
Początkujący

Tomek69N napisał(a):


...i tak ma być jak wpadnę na święta. W Wiśle gdzie spędzę Boże Narodzenie miło by zobaczyć jeszcze ewentualnie śnieg co by nastrój był ;)



Prognozy śniegowe jak na razie są umiarkowane, ale też mam nadzieję że jednak dla nastroju świątecznego coś sypnie ;)

Ciekawa ta portowa fotka :smileythumbsup: , godz 13-ta, a tu "łysy" daje na całego, no i śniegu trochę widać ;)