anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Tomek69N czyli fotki "by the way"

profile.country.PL.title
Tomek69N
Poszukiwacz

Tomek69N czyli fotki "by the way"

Od czegoś trza zacząć :)

1 511 ODPOW. 1 511
profile.country.pl_PL.title
szkicek
Nowicjusz

z ostatniej wrzutki widoczek i panoramowanie :thumbsup:

kogut coś mi nie przypadł do gustu

profile.country.pl_PL.title
doslav.
Poszukiwacz

Piotrek napisał(a):


A toś mnie przyłapał :D Wydawało mi się, ze Tomek spedza święta w Norwegii.



Tomek spędza święta tam gdzie jego miejsce - na Śląsku http://klubkm.pl/forum/images/smilies/dumny2.gif
Górnym...


A takie saneczki to nie wykluczam, że mogą być i gdzie indziej :D Ale identyczne ostatnio widziałem właśnie na górze Żar :smileymrgreen:

profile.country.pl_PL.title
pablo_duch
Początkujący

244 podoba mi sie
243 i 242 nie mniej:)

profile.country.PL.title
Tomek69N
Poszukiwacz

:c2 dzięki wszystkim za kuknięcie do mojej galerii.

doslav napisał(a):


Tomek spędza święta tam gdzie jego miejsce - na Śląsku http://klubkm.pl/forum/images/smilies/dumny2.gif
Górnym...


W rzeczy samej :)

doslav napisał(a):


A takie saneczki to nie wykluczam, że mogą być i gdzie indziej :D Ale identyczne ostatnio widziałem właśnie na górze Żar :nauseated_face:


Pod Równicą jest ten tor. Kogucik na dachu a ogień wewnątrz "Pod Czarcim Kopydłem". Widoczek ze stoku nieopodal kolejki.

profile.country.PL.title
Tomek69N
Poszukiwacz

Test :)

profile.country.en_GB.title
mamakuby
Poszukiwacz

Tomek69N napisał(a):

Pod Równicą jest ten tor. Kogucik na dachu a ogień wewnątrz "Pod Czarcim Kopydłem". Widoczek ze stoku nieopodal kolejki.


"Pod Czarcim Kopytem". Czepiam się, ale to jedno z moich ulubionych górskich miejsc :c34

profile.country.PL.title
Tomek69N
Poszukiwacz

Tomek69N napisał(a):

Pod Równicą jest ten tor. Kogucik na dachu a ogień wewnątrz "Pod Czarcim Kopydłem". Widoczek ze stoku nieopodal kolejki.


"Pod Czarcim Kopytem". Czepiam się, ale to jedno z moich ulubionych górskich miejsc :c34


Słuszność masz mamo Kuby :) W rzeczy samej to "...Kopyto". Owszem, sympatyczne miejsce na posiłek choć daleko temu miejscu do klimatu górskich. Zbyt gwarno tam dla mnie w okolicy a poza tym co to za górskie ulubione miejsce gdzie autem pod drzwi podjechać można....

profile.country.en_GB.title
mamakuby
Poszukiwacz

Fakt - troszkę komercyjnie. Ale nie zapomnę opiekanych w gębie czarta bułek z serem żółtym po kilkugodzinnym marszu w ulewie. Więc to chyba sprawa wspomnień i sentymentu

profile.country.pl_PL.title
Firianus
Początkujący

246. teścik ładny :)
Mogę wiedzieć jakie to nowe szkło testowałeś?

oldguest
Początkujący

Czyżby Sigma APO :thumbsup: