anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dołącz teraz - stań się częścią naszej społeczności!

Tomek69N czyli fotki "by the way"

profile.country.PL.title
Tomek69N
Poszukiwacz

Tomek69N czyli fotki "by the way"

Od czegoś trza zacząć :)

1 511 ODPOW. 1 511
profile.country.pl_PL.title
colorful-----
Początkujący

Te chmurki podobają się bardzo :)
Fajnie wyglądają ich jasne, oświetlone wierzchołki, w porównaniu do ciemnej podstawy, cudnie rysują się w cieniu szczyty gór i pieknie gra światlo na ich zboczach. Kadr prosty, acz nie nudny, co jest bardzo charakterystyczne dla Twoich zdjęć. I ta stonowana, przyjemna kolorystyka... brawa! :c4

profile.country.PL.title
Tomek69N
Poszukiwacz

Teraz to już pewnie moje policzki stają się pąsowe Elu :c20

profile.country.PL.title
Tadeusz.O
Doradca

A że, ponieważ i w związku z tym, iż "też chmurki" nie dla mnie, to Ci tylko powiem, że o: :thumbsup: A zresztą Ela wszystko napisała, co się będę powtarzał 8-)

------------------------------
fotoamator
profile.country.pl_PL.title
Aniqa.
Poszukiwacz

Mi też ostatnie chmurki się podobają :thumbsup:

profile.country.pl_PL.title
smoku215
Początkujący

Witam :c37
Ostatnio trochę "pauzowałem" ale czas wracać :D
Góry, chmury - jak zawsze ładnie pokazałeś :thumbsup: , ale też bardzo podoba mi się seria miasteczkowa :c4 , jakoś mam słabość do skandynawskiej architektury małych miasteczek, nie wiem czemu, może to przez Pipi Langstrum :slight_smile:

profile.country.pl_PL.title
rakastan00
Poszukiwacz

Tomku strasznie kłębiasto tam u Ciebie, ale to fajnie bo przynajmniej masz co focić.

profile.country.PL.title
Tomek69N
Poszukiwacz

rakastan00 napisał(a):

Tomku strasznie kłębiasto tam u Ciebie, ale to fajnie bo przynajmniej masz co focić.


No, nie ma nic gorszego niż bezchmurne niebo ;)

smoku215 napisał(a):

Witam :c37
Ostatnio trochę "pauzowałem" ale czas wracać :D
Góry, chmury - jak zawsze ładnie pokazałeś :thumbsup: , ale też bardzo podoba mi się seria miasteczkowa :c4 , jakoś mam słabość do skandynawskiej architektury małych miasteczek, nie wiem czemu, może to przez Pipi Langstrum :slight_smile:


Powiedziałbyś komuś z Bergen, że jest z małego miasta...
Dziś słonecznie było. W sumie jeszcze jest i będzie jeszcze jakiś czas, bo słonce naparza po oknie bez litości dla oczu.

profile.country.PL.title
martha.
Użytkownik

bardzo mnie sie podoba galeria i to jak pokazujesz nam skandynawskie klimaty :thumbsup:
wyscigi reniferkow sa moimi ulubiencami,fajnie je uchwyciles :c4
choc widoczkom rowniez nic nie brakuje :thumbsup:

mialam takie plany aby odwiedzic Norwegie w tym roku ale przez islandzkie wulkany wszystkie moje plany sa narazie zawieszone :rolling_eyes: niestety.

profile.country.pl_PL.title
smoku215
Początkujący

Trochę przesadziłem z tym małym miastem :D , Bergen na pewno do nich nie należy, bardziej chodziło mi taka starą zabudowę która jakoś tak kojarzy mi się z małymi miasteczkami ;)

Widzę że u Ciebie jeszcze sporo śniegu....

profile.country.pl_PL.title
pablo_duch
Początkujący

widoczki :thumbsup: